Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Jakiś dobry żart

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Z całym szacunkiem ale za E38 z 94 z tym silnikiem to ja sam bym nie dał więcej jak 12-13 tys o ile by była w super stanie. W stanie przeciętnym góra 6 tys.
    Ani to zabytek,ani klasyk ani nic nadzwyczajnego. Stare auto i tyle.
    Fakt ,że jest wygodne i to wszystko . Tylko 750 z fajnym wypasem w tej budzie daje jakieś poczucie wartości w przeciwnym razie tylko E32. Za ten właśnie model byłbym w stanie więcej kasiurki wyłożyć niż za E38.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar olo120672
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    92
    BMW
    już bez niestety
    Skąd
    Rybnik
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Z całym szacunkiem ale za E38 z 94 z tym silnikiem to ja sam bym nie dał więcej jak 12-13 tys o ile by była w super stanie. W stanie przeciętnym góra 6 tys.
    Ani to zabytek,ani klasyk ani nic nadzwyczajnego. Stare auto i tyle.
    Fakt ,że jest wygodne i to wszystko . Tylko 750 z fajnym wypasem w tej budzie daje jakieś poczucie wartości w przeciwnym razie tylko E32. Za ten właśnie model byłbym w stanie więcej kasiurki wyłożyć niż za E38.
    A ja dałbym i dałem, bo właśnie takie chciałem. Jednych kręci V12, innych V8. Wiem jak wygląda i na górze, i od spodu, wiem jak o nią dbali i jak sam dbam, wiem jaki ma przebieg i wiem, że o lepszy stan bardzo ciężko. I wiem, że po Twojej E65 nie będzie śladu, a moja dalej będzie miała się dobrze :) I w sumie to chyba jednak zostanie ze mną :)
    Fiat 126p, Fiat 126p Elegant, Mazda 323F, VW Golf I, Opel Rekord 2,0 A, Fiat Ritmo, Nissan Silvia S12, Opel Senator 3,0i, BMW E32 735i, Nissan Maxima QX, Honda Prelude III, BMW E32 730i, Honda Accord TypeR, VW Polo, Mitsubishi Colt GLXI, Citroen Xsara Coupe VTS, Chevrolet Lacetti, BMW E38 740i.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Nic się nie martw i nie poddawaj się. Jak to mówią "przyjdzie głupi i kupi" a podobno codziennie się rodzą. :)
    Może będzie dane nam się spotkać to chętnie zobaczę tego Twojego rodzynka. Mamy do siebie 20 kilometrów tylko czasu zawsze brak.
    Powiem Ci szczerze ,ze jeżeli faktycznie jest taka jak twierdzisz to też bym jej taniej niz za 25 tysi nie oddał ale jak bym miał kupić e38 z 94 za te pieniądze to też bym nigdy tyle nie zapłacił haha

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Niestety cena to podstawa i nic nie poradzimy. Jak bym zliczył przez 6 lat jazdy E65 ile kasy wydałem to przecież dom bym wybudował :D A i tak jakbym chciał dzisiaj odsprzedać to jakby ktoś dał 35 to bym sikał z radości.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar olo120672
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    92
    BMW
    już bez niestety
    Skąd
    Rybnik
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Nic się nie martw i nie poddawaj się. Jak to mówią "przyjdzie głupi i kupi" a podobno codziennie się rodzą. :)
    Może będzie dane nam się spotkać to chętnie zobaczę tego Twojego rodzynka. Mamy do siebie 20 kilometrów tylko czasu zawsze brak.
    Powiem Ci szczerze ,ze jeżeli faktycznie jest taka jak twierdzisz to też bym jej taniej niz za 25 tysi nie oddał ale jak bym miał kupić e38 z 94 za te pieniądze to też bym nigdy tyle nie zapłacił haha
    No, powiem Ci, że w ASO cmokali jak ją widzieli :) Taniej nie oddam, a jak się ,,głupi'' nie urodzi, to się nie potnę :)
    Fiat 126p, Fiat 126p Elegant, Mazda 323F, VW Golf I, Opel Rekord 2,0 A, Fiat Ritmo, Nissan Silvia S12, Opel Senator 3,0i, BMW E32 735i, Nissan Maxima QX, Honda Prelude III, BMW E32 730i, Honda Accord TypeR, VW Polo, Mitsubishi Colt GLXI, Citroen Xsara Coupe VTS, Chevrolet Lacetti, BMW E38 740i.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    Post

    Cytat Zamieszczone przez olo120672 Zobacz posta
    No, powiem Ci, że w ASO cmokali jak ją widzieli :)
    ...a niemiec płakał jak sprzedawał.

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    95
    BMW
    poszukuje e38 730d
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    ...a niemiec płakał jak sprzedawał.
    Ha ha miałem to samo napisać ale ugryzłem się w język słowa jak z ust Mirka handlarza.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar olo120672
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    92
    BMW
    już bez niestety
    Skąd
    Rybnik
    Dżizus, ludzie, przecież jaja sobie robię. Trochę polotu.
    Fiat 126p, Fiat 126p Elegant, Mazda 323F, VW Golf I, Opel Rekord 2,0 A, Fiat Ritmo, Nissan Silvia S12, Opel Senator 3,0i, BMW E32 735i, Nissan Maxima QX, Honda Prelude III, BMW E32 730i, Honda Accord TypeR, VW Polo, Mitsubishi Colt GLXI, Citroen Xsara Coupe VTS, Chevrolet Lacetti, BMW E38 740i.

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    14
    BMW
    F01 750i
    Skąd
    3City
    zapomniał dodać słowo " prawie " ,albo jak na te lata

Podobne wątki

  1. Może jakiś spot na Podkarpaciu
    Przez zacky w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 09-10-2018, 13:15
  2. Może jakiś spocik
    Przez phmb w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-03-2015, 13:48
  3. [E38] Dobry wieczór, dzień dobry
    Przez Rados w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:07
  4. Jakiś spot na Śląsku?
    Przez paczka w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 25-06-2009, 08:01
  5. Dobry żart...
    Przez Saillupus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-03-2008, 21:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •