Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Long 728, ze śmiesznym przebiegiem

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krabi_one
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    193
    BMW
    E60 530i
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    ale moim zdaniem prawie 10 sekund to już całkiem sporo
    dzięki :)
    na pewno jestem jednak zdecydowany na normalną wersję ( po co mi jednak long jak i tak zawsze będę siedział z przodu a wysoki też nie jestem :)

    poza tym er7 i tak ma dużo miejsca bez longa.

  2. #22
    "Dużo miejsca" to pojęcie względne. Jak dla mnie to krótka wersja wcale nie rozpieszcza z tyłu. Przynajmniej w moim przypadku (180cm wzrostu) jak ustawiłem fotel kierowcy pod siebie to z tyłu nie bylo rewelacji jak na tą klase auta. I pomimo że 99% jazdy z tyłu wożę powietrze, to pozostanę wierny longowi :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Jey zgadzam się jak najbardziej. :D jak przesiadłem się ze swojego wozu do krótkiej e38 to naprawdę nie ma tam za dużo przestrzeni, ja także jeżdżę tylko sam, no czasem z kobita ;) ale przy kupnie e38 też będę szukał tylko Longa, a na marginesie, piękny wóz :medit:

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Już chciałem zakładać temat o tym longu ale widze że już jest. Niestety żadnych konkretów :/ Ja chce koniecznie longa a ta wersja silnikowa by mi odpowiadała i wyposażenie tej BMW jest takie jakie mi sie marzy :D No ale co do jej stanu. Wiadomo nerki sie zmieni, wydech da sie przeboleć. Ale jaki jest jej stan? Ktoś ją oglądał? Czy warta uwagi. Bo strasznie mi sie widzi. Aha i coś tak przy lewym światełku jakby maska odstawała :/ No ale to jest kosmetyka.
    A i ktoś tam napisał że świeci kontrolka od tracji. A czy przypadkiem ona nie świeci jak sie kontrole trakcji wyłączy?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w
    swieci jak sie ja wylaczy, ale przy kupnie warto zwrocic uwage czy napewno jest sprawna

  6. #26
    A po co ktoś miałby wyłączać tarkcję do robiennia fotek? Albo jest zepsuta albo właśnie latał po żwirku bokiem. Tak czy tak :razz:
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    zajechana jak kon tragaza, i ten prog przed drzwiami pasazera jakis nie prosty sie zdaje. 350tys + daje glowe

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez k.krzysztof
    brzydki jest . Po fotelu kierowcy widac ,ze ma grubo ponad 300tys . Ja bym go olal. Moj ma 250tys i fotel kierowcy nie posiada przetarc ani pekniec .
    Jeszcze swieci kontrola trakcji .....
    Co do skóry się zgodzę, ale swięcąca kontolka trakcji może oznaczać urwaną linkę za 50 pln.. Wiadomo.. może ale nie musi.
    Po zdjęciach widać dość zanidbane auto. Z doświadczenia wiem, że takie auta czasami są jak Kopciuszek ;)

    Wzmożona czujność wskazana :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •