Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sterowanie drzwi kierowcy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    67
    BMW
    E65 740d
    Skąd
    Kwidzyn

    Sterowanie drzwi kierowcy

    Witam. Problem polega na braku sterowania z konsoli w drzwiach kierowcy. Ogolnie wczoraj wszystko dzialalo ok. Dzisiaj w polidnie wsiadam do auta i nie moge rozlozyc lustetek. Calkowity brak reakcji na jakikolwoek guzik, nie dziala rowniez sterowanie zadna szyba. Z pozostalych drzwi szyby dzialaja. Z pilota rowniez szyby dzialaja. Glosniki w tych drzwiach graja ok. Zamek rowniez dziala. Mi ktos moze podobny problem? Jest gdzies jakis bezpiecznik od tej malej konsoletki? Wieczorem postaram sie do niej dobrac i zmierze czy jest prad, bo wyglada jakby tu byl problem. Gdzies jakis modul moze jest? Bylbym wdzieczny za jakies naprowadzenie, niechcial bym bez sensu auta rozbierac.

    Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    67
    BMW
    E65 740d
    Skąd
    Kwidzyn
    Nieaktualne, prpblem rozwiazany. Mam tylko pytanie. Do czego jest ta zaroweczka zamknieta w metalowej puszce? W srodku drzwi obok modulu.

    Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Podświetlenie klamki zewnętrznej.


    Może napisz co było, może się to przydać w przyszłości innym
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    67
    BMW
    E65 740d
    Skąd
    Kwidzyn
    Co bylo hmm, mysle ze cos nie laczylo. Rozebralem wszystkie wtyczki, razem z ta kostka ktora z drzwi wchodzi w slupek. Wszystko spryskalem kontakt gold i zlozylem.

    Czyli jesli ta zarowke wymoenie na diode led jakas jasna to klamka bedzie inaczej oswietlana? To leci swiatlowodem?

    Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Ja mam to samo z tylnymi drzwiami - regularnie trzeba psikać wtyczkę w słupku B, bo mi tylna szyba nie działa. W DIS/ISTA jak przyciskam przycisk, to widzę, że działa, ale szyba ani drgnie. Spsikam, zmontuję, zostawię na noc i rano szyba już działa.

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Czyli jesli ta zarowke wymoenie na diode led jakas jasna to klamka bedzie inaczej oswietlana? To leci swiatlowodem?
    Tak. Tam jest użyta żarówka H10W, taka sama jak do ringów
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. [elektryka] Nie działa elektryczne sterowanie szybą - tylko tylne prawe drzwi
    Przez HTN w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-10-2023, 11:44
  2. Zablokowane drzwi kierowcy
    Przez Patryk_ w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-11-2015, 08:49
  3. [ elektryka] Nie działa sterowanie fotelem kierowcy
    Przez Marcin-e32 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-02-2010, 14:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •