Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Ogłoszenie z e38 - opis i zdjęcia (dramat)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa

    Post Ogłoszenie z e38 - opis i zdjęcia (dramat)

    Oto link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7...-ID4p6YEb.html

    To jest po prostu szczyt - opis jakby od innego samochodu, a zdjęcia od innego... Sprzedający pisze "Stan techniczny wizualny i techniczny perfekcyjny, najbogatsza wersja, auto garażowane bez ŻADNYCH oznak korozji..." . No to się kupujący zdziwi jak przyjedzie obejrzeć auto z drugiego końca Polski jeśli nie przyjrzy się dokładnie zdjęciom... Chyba jedyne co się zgadza, to skóra w b.dobrym stanie (i przy okazji contursiz-y), ale reszta... Tak zardzewiałego i ogólnie sfatygowanego poliftowego e38 to trzeba naprawdę się naszukać. Gdyby kosztowała 8 tysięcy, to jeszcze można rozmawiać, ale za 17...???

    Pewnie więcej jest takich "rzetelnych" ogłoszeń, ale ta to już jest szczyt.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    760
    BMW
    750Li E66
    Skąd
    G-dz
    To stary zardzewiały przelift z przodem FL. Do tego skrzynia jest z pierwszych lat produkcji lub na rynek USA - VIN byłby w tym przypadku dużą ciekawostką.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    No poniosła kogoś fantazja !

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Lewy próg jest przecudny...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    He he - nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy mój post, ale zdjęcia w ogłoszeniu nagle się zmieniły... Szkoda, że nie zapisałem sobie poprzednich zdjęć - można by porównać... Niestety (może mam złe wnioski i nie mam pewności), ale to pięknie odpicowany egzemplarz, a prawdziwy stan tego auta był widoczny na poprzednich fotkach. Najprawdopodobniej sprzedający ponaprawiał wszystko, aby lśniło, a cuda będą wychodzić za jakiś czas. Dobre jest też to, że nagle już nie ma tu contursiz-ów, a poprzednio były, a pojawiły się standardowe fotele. Zapewne w trakcie tej "modernizacji" znalazł się klient na contury i warto było pchnąć, a zamontowali zwykłe fotele. W to, że to ten sam egzemplarz aż trudno uwierzyć - ale ramka pęknięta po prawej stronie tablicy rejestracyjnej została - więc chyba to to samo auto... Powiem szczerze, że na tych fotkach mi się podoba - ale poprzednie zdjęcia chyba jednak pokazywały prawdziwy stan auta... Teraz rzeczywiście chyba tylko VIN pomoże w rozszyfrowaniu tego auta.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    41
    BMW
    A8 D2
    Skąd
    Ostróda
    Cytat Zamieszczone przez Paweł 7 Zobacz posta
    He he - nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy mój post, ale zdjęcia w ogłoszeniu nagle się zmieniły... Szkoda, że nie zapisałem sobie poprzednich zdjęć - można by porównać... Niestety (może mam złe wnioski i nie mam pewności), ale to pięknie odpicowany egzemplarz, a prawdziwy stan tego auta był widoczny na poprzednich fotkach. Najprawdopodobniej sprzedający ponaprawiał wszystko, aby lśniło, a cuda będą wychodzić za jakiś czas. Dobre jest też to, że nagle już nie ma tu contursiz-ów, a poprzednio były, a pojawiły się standardowe fotele. Zapewne w trakcie tej "modernizacji" znalazł się klient na contury i warto było pchnąć, a zamontowali zwykłe fotele. W to, że to ten sam egzemplarz aż trudno uwierzyć - ale ramka pęknięta po prawej stronie tablicy rejestracyjnej została - więc chyba to to samo auto... Powiem szczerze, że na tych fotkach mi się podoba - ale poprzednie zdjęcia chyba jednak pokazywały prawdziwy stan auta... Teraz rzeczywiście chyba tylko VIN pomoże w rozszyfrowaniu tego auta.
    Potwierdzam , oglądałem zdjęcia pół godziny po twoim wstawieniu a teraz są już inne.

  7. #7
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Tu więcej rzeczy się zmieniło. Było navi 4:3, jest zwykłe radio. Była pamięć foteli, teraz nie ma. I teraz hit! Była "zwykła" skrzynia, a teraz jest już steptronic :D Szkoda, że progi nadal są przed liftem :P

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    Z jednej strony dziwne zmiany, z drugiej szacun dla sprzedającego, że auto odpicował, może nawet porządnie?
    Większość handlarzy ogranicza się do ... eee ... przestawienia samochodu.
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    a jesteście pewni ze to to samo auto. Może handlarz miał takich kilka i pomylił się przy dodawaniu ogłoszenia. Jakoś nie chce mi się wierzyć ze zmienił AŻ skrzynie biegów hmm ramka i tablice może wędrują z auta do auta hmm

  10. #10
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Auto ma dosyć specyficzny kolor, więc to raczej ta sama sztuka. Mnie przez myśl przeszło, że może foty wnętrza mu się pomieszały z innym e38. Kojarzę, że ten człowiek sprzedawał swego czasu srebrne e38, ale nie pamiętam jakie było w nim wnętrze.

Podobne wątki

  1. [elektryka] opis wszystkich bezpieczników i przekaźników do e38 pilne!
    Przez zelu w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 25-11-2019, 10:22
  2. Światła mijania - Dramat !
    Przez Grey21 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-03-2015, 21:20
  3. [pozostale] E32 750iL dramat
    Przez qba w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-12-2014, 13:51
  4. [e38] Zdjęcia
    Przez piotrrom w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-10-2007, 22:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •