Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: G11 - Niemiec płakał jak...rano wstał

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Chyba sekund chciałeś powiedzieć ;-)
    Właśnie ! Kilka sekund, nawet nie kilkanaście.
    Kilka minut to on jest 10 km dalej .

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez Velocityraptor Zobacz posta
    Druga rzecz, dużo ludzi podnieca się automatycznymi pilotami w autach. Docelowo dzięki nim doczekamy się zakazu osobistego prowadzenia pojazdów. Zobaczycie.
    Dla bezpieczeństwa :)
    nie sądze. W samolotach jest auto pilot ale piloci i tak sa na miejscu mimo że na pewno technika jest na takim poziomie że dałoby sie je zaprogramowac żeby same startowały czy lądowały, to samo dotyczy metra czy tramwajów które teoretycznie mogłyby być bezobsługowe ale ze względów bezpieczeństwa maszynista i tak jest obecny i będzie
    Ostatnio edytowane przez darekbb ; 12-04-2016 o 22:27

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Post

    No tak ale zobacz ile trzeba "pozaliczać" aby zostać pilotem, też uważam że auta w końcu bądą same jeździć i prowadzenie będzie zabronione. Pytnie czy prędzej to nastąpi czy prędzej będzie wojna która wyczyści ludzkość i spustoszeje miasta i czy po niej znów wrócimy do punktu wyjścia !? Chociaż z drugiej strony wojna to popęd dla technologi... można gdybac...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rexman
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    601
    BMW
    e31
    Skąd
    Irlandia

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Velocityraptor Zobacz posta
    Druga rzecz, dużo ludzi podnieca się automatycznymi pilotami w autach. Docelowo dzięki nim doczekamy się zakazu osobistego prowadzenia pojazdów. Zobaczycie.
    Dla bezpieczeństwa :)
    Dziś to brzmi jak metafora, ale... "jutro", może okazać się całkiem realne.
    Czasy się zmieniają, dobrobyt robi swoje... np. kiedyś dzieci jadąc pociągiem, czy autobusem, nie odrywały buzi od okna. Dziś krajobraz za oknem jest tak nudny, że nie odrywają wzroku od tabletów...
    Niedługo będą się śmiać z nas uwielbiających nasze spalinówki, jak my z naszych dziadków, wspominających z rozrzewnieniem maszyny parowe...
    Zostań dawcą szpiku kostnego... dkms.pl

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    rexman to fakt, dla mnie to jakiś absurd jak słusze o monitorach na tył bo dzieci się nudzą !?!? WTF ja to siędziałem za bajtla między fotelami rodziców i patrzałem na drogę co się dzieje i jak Tata prowadzi - swoją drogą chyba dzięki temu jak wsiadłem pierwszy raz do auta do wrzuciłem bieg i po prostu pojechałem :).
    Ale wine ponoszą rodzice, którzy własnie dla świętego spokoju kupują dzieciom te durne tablety i wsadzając w/w monitory. To uzależnia i wbija nam pelno bezsensownych informacji. Ja telewizor w domu to gdyby nie inni to bym na śmietnik wywalił.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Motoryzacja już daży do ubezwłasnowolnienia kierowcy, po co te wszystkie systemy pomagające wyłączyć myslenie u kierowcy? Np system automatycznego parkowania w kopertę, przecież ludzie niedługo nie będą wiedzieli jak prowadzić, wszytko za nich zrobi samochód.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Ostatnio chwalili się na jednym z portali internetowych, że ciężarówki przejechały kilka tysięcy kilometrów w konwoju bez udziału kierowcy. Więc nie jest to taka odległa przyszłość.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Znajomy opowiadał jak kiedyś robił obozy przetrwania dla dzieci. Ogólnie przyjeżdżała "ekipa" i musiała sama postawić namioty, zebrać drewno na ognisko itd itp - jak to być powinno na takim obozie. A TERAZ !? Genialne wymogi plus genialni rodzice wymagają, WC, pełnego wyżywienia w odpowiednich miejscach bla bla bla - chyba sami wiecie jak to wygląda i że nie ma nic wspólnego z "przetrwaniem". Wieć produkujemy pokolenie inwalidów którzy jak kolega wyżej napisał juz za chwile nie będa mogli parkować.

    Ot historia z weekendu, WIELKI PUSTY PARKING!!! Kolega staną ma śrdoku, w oddali nie widać żadnego auta. Wychodzi z zakupów i co !? Obok stoi krzywo zaparkowane auto, podchodzi a tam jego rozwalone, od kobitka podchodzi a przyjaciel pyta "Ma Pani caaaały parking, czemu tu Pani akurat zaparkowała" a ona do niego "ale to Pan mi wdupił" :D... więc 112, przyjechali, poszli na monitoring, oczywiście wyszła prawda i pół niedzieli w dupie.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Ludzie to idioci. ZAWSZE zaparkują obok Twojego, jedynego auta na parkingu. Nigdy tego nie zrozumiem...
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rexman
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    601
    BMW
    e31
    Skąd
    Irlandia

    Post

    Dziwny jest ten świat...

    Kiedyś na niemal pustym parkingu jakiś stary osioł zaparkował przy mnie. Nie było by w tym nic dziwnego, ale puknął drzwiami o moje. Na zwróconą uwagę, cynicznie mnie wyśmiał.
    Gdy zniknął na horyzoncie ze swoimi wnuczkami... nie, nie powiem co zrobiłem. Powiem tylko, że bez serwisu się nie obeszło.
    A przecież wystarczyło zwykłe przepraszam...
    Zostań dawcą szpiku kostnego... dkms.pl

Podobne wątki

  1. Nowa 7 G11
    Przez Saillupus w dziale Seria G11 / G12
    Odpowiedzi: 304
    Ostatni post / autor: 18-03-2019, 09:59
  2. Niemiec płakał jak miał zapłacić za bramki i wolał ..
    Przez epul w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 14-05-2014, 12:52
  3. ciezkie odpalanie rano
    Przez bunioM3 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-10-2013, 20:47
  4. Kłopoty z rozruchem rano..
    Przez bugiat w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-03-2012, 13:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •