Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Cześć- planuję kupić e38 :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    2
    BMW
    szukam
    Skąd
    W-wa

    Post Cześć- planuję kupić e38 :)

    Witam wszystkich forumowiczów,

    zarejestrowałem się na tym forum bo chyba już przyszedł czas na spełnienie marzeń i zakup w końcu tego co mi się podoba, a nie co jest rozsądne. I tak na przekór wszystkim znajomym, którzy wybijają mi e38 z głowy (bo drogie, bo jak się coś zepsuje, bo dużo pali)- chce je kupić (zamiast młodszego, ekonomiczniejszego francuza) i udowodnić, że nie trzeba być prezesem by jeździć starą siódemą, komfortowo i z klasą.

    Mój budżet to koło 15 tys zł i waham się jeszcze czy po auto nie pojechać do Holandii.

    Pozdrawiam i zabieram się za lekturę forum :)

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez panieromanie Zobacz posta
    Mój budżet to koło 15 tys zł i waham się jeszcze czy po auto nie pojechać do Holandii.
    Z takim budżetem to ta wyprawa do Holandii nie ma większego sensu. Chyba że planujesz zakup w miarę ładnej E32 ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Chyba że planujesz zakup w miarę ładnej E32 ;)
    z naciskiem na "W MIARĘ" ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    7er to skarbonka. Ja przestałem liczyć po przekroczeniu 10000 zł w niecały rok, a żadnej awarii prawdziwej nie miałem :)

    Ale do 20.000 zł nie kupisz innego porządnego nierozsądnego auta z silnikiem, z metalu i z prawdziwą skórą, no może A8 albo stare Mercedesy ale to podobna para kaloszy.

    Polecam lekturę http://www.meeknet.co.uk/e38/bmw_e38_buying_guide.htm jeśli znasz angielski. Wszystko na temat kupowania E38 tam jest :)

    Owocnych łowów!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    10
    BMW
    750
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Velocityraptor Zobacz posta
    7er to skarbonka. Ja przestałem liczyć po przekroczeniu 10000 zł w niecały rok, a żadnej awarii prawdziwej nie miałem :)

    Ale do 20.000 zł nie kupisz innego porządnego nierozsądnego auta z silnikiem, z metalu i z prawdziwą skórą, no może A8 albo stare Mercedesy ale to podobna para kaloszy.

    Polecam lekturę http://www.meeknet.co.uk/e38/bmw_e38_buying_guide.htm jeśli znasz angielski. Wszystko na temat kupowania E38 tam jest :)

    Owocnych łowów!
    Dobrze prawi kolega, 10k PLN poszło u mnie do 3mc od zakupu, a z czystym sercem mogę powiedzieć że nic poważnego nie robiłem. Oczywiście może i połowa by poszła ale nigdzie nie przyjanuszowałem więc to kwestia gustu. Jeden woli tanio i pokazać się na chinolach, a drugiego rozjebie od środka na samą myśl że coś nie gra bo zaoszczędził :) Oczywiście kupisz i za 15k dobrą 2.8 gdzie i kosztów nie będzie dużo :) Powodzenia.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    2
    BMW
    szukam
    Skąd
    W-wa
    Właśnie szukam coś do 3.0 (najlepiej 2.8)- bo ja to nie mam zapędów rajdowca. Myślę, że takie 2.8 nie powinno generować aż takich kosztów jak 10 tys w 3 miesiące, ale tak jak mówisz- zależy jak kto traktuje samochód (czy w celach kolekcjonerskich, czy w celach rekreacyjnych).

Podobne wątki

  1. [E65/66] Pierwszy raz w 7er, planuję zakup r65
    Przez Matat w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 29-12-2015, 11:35
  2. [E38] Czy wart kupić to e38 ?
    Przez jotam w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-07-2014, 10:10
  3. e38 cabrio - możesz kupić
    Przez Bartos w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-05-2013, 13:16
  4. [e38] Co kupić?
    Przez seven w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-03-2009, 08:50
  5. Planuję zakup e32 750
    Przez koggi w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-11-2008, 21:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •