Witam, robi sie cieplej wiec przyszedl czas zeby pogrzebac przy samochodzie i nadrobic zaleglosci. Nie mam ogrzewanego garazu wiec kilka spraw czekal na ocieplenie. Mianowice posiadam jeden blad a w zasadzie dwa tylko mysle ze jeden wynika z drugiego przy webasto. Na komputerze posiadam ustawienia schladzania oraz dogrzewania, wiec domyslam sie ze mam webasto z ogrzewaniem kabiny. Przy zalaczeniu schladzania zaczyna dzialac. Jednak gdy ustawiam badz zalaczam dogrzewanie nic sie nie dzieje. Moge ustawic czas, swieci sie dioda czerwona ale o zadanej godzinie zgasnie i to wszystko. Po odczytaniu bledow z komputera posiadam bledy ktorych nie da sie skasowac.

Heating / AC:
Air conditioning / Klimaanlage
Fault: Stand / Heating SH / ZH K-CAN
Code: 9C98
Fault: Outside temperature combi K-CAN
Code: 9C92
Additional heater / Zusatzheizung
Fault: EWS tamper protection: no start value programmed
Code: 9B29
Fault: Heater Interlock
Code: 9B2E

Dodatkowo sa dwa bledy klimatronica. Staralem sie znalezc cos na temat webasto jednak nie wiele znalazlem. Dowiedzialem sie tylko ze najlepiej podlaczyc sie bezposrednio do webasto.
Drugi blad w klimatronicu jest od temperatury, podobny blad jest rowniez w innym module,

Instrument cluster:
Instrument cluster / Kombiinstrument
Fault: Outside temperature is too low - K-LIN 5.7 sunshade driver / passenger rear
Code: 931B

Bylbym wdzieczny za jakiekolwoek informacje, moze ktos grzebal już przy tym, posiada jakies schematy, albo instrukcje.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka