Witam wszystkich użytkowników 7er.

Moja historia dołączenia się do waszej strony jest dość normalna ( jeśli tak to można nazwać)
Obecnie pracuję w Anglii i nie posiadam jeszcze 7-mki ale to jest mój zamiar do zrealizowania w czerwcu.

Razem z Dziewczyną byliśmy zdecydowani na Renault Vel Satis 3,5 2002 rok, ale jak się okazało i jak po 3 miesiącach sprawdzań wyszło to jest jednak to o wiele bardziej awaryjne auto niż starze BMW7 i nie tylko ( więc tu małe spostrzeżenie , BWM7 są niekiedy oszczędne :)

nie dołączyłem do forum bo myślę o zakupie ale dlatego, że na pewno kupię ,
Potrzebuję dość dużego samochodu i wygodnego ( tu głównie wchodzą trasy pod uwagę ) - nie kupuję anglika bo nie mam zamiaru być tu długo, raczej otworzę działalność w Polsce, ( ale że trafiła sie dobra praca dla mnie i Dziewczyny to wyjechaliśmy w połowie poprzedniego roku ) no i sprzedałem mój samochód w czasie wyjazdu , pięky :) bo mały ale szybki Mitsubishi Colt 1,6 116KM z 1995 roku, byłem nim zachwycony, ba nadal jestem :)

A teraz pora na coś wygodniejszego ( miałem również renault Safrane, stąd też spoglądałem przychylnie do Vel Satisa ).

Więc od razu zapytam Was co myślicie o tym samochodzie ?
dokładnie taki by mnie interesował, gaz wolę założyć u sprawdzonego gazownika aby nie było problemów )

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6775696

tyle że nie ma zdjęć środka,
ale ogólnie najlepiej 728 lub ewentualnie 730 koniecznie benzyna

Pozdrawiam :)