Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: [e65] Chrobotanie radia przy odpalaniu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO

    Post [e65] Chrobotanie radia przy odpalaniu

    Witam wszystkich, chciałem się zasięgnąć informacji na temat chrobączącego radia przy odpalaniu BMW 7 E65 730D, a mianowicie przy odpalaniu jest taki stuk w głosnikach jak by ktoś wyjmował mini jacka ze złacza z głosników np przy komputerze, co to moze być, radio gra normalnie CD też, pytam bo jestem na etapie kupna tego bmw a gość mówił ze nie ma czasu jechać do elektryka, może to jakas pierdoła któa sam móglbym zrobić.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zielona krówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    304
    BMW
    745 E65
    Skąd
    Poznan
    proponuje poszukać na forum o tym temacie jest kilkanascie postów ja nie dawno miałem taki podobny problem i skończyło sie na wymianie radia

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Stawiam na końcówki mocy w ASK, czy auto ma LOGIC7? tam też padają.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Jakie koszta naprawy? tego radia? lub wymiany, doszło jeszcze tak fotel pasażera wogule się nie przesuwa chodzi mi o tył i przód, trzecia sprawa klapa bagaznika nie trzyma sama opada nie otwiera się z pilota prawdopodobnie siłownik padł, tak że 3 rzeczy do zrobienia jak to oceniacie jakie to koszta naprawy tych rzeczy będą, bo chcę się z gosciem targować 30 tys za 730D z 2002r i to auto nie jest do końca sprawne to chyba cena nie halo z deka.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Radio 500-600 zł. Naprawa na allegro cenia się ok 300 zł. Czy klapa ma system automatycznego otwierania ? To ważne. Z fotelem moze być wiele rzeczy. Przelacznik popsuty , silnik zablokowany. Na Twoim miejscu wzialbym elektronika z komputerem. Bez diagnozy się nie obędzie

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Tak klapa ma system automatycznego otwierania i nie działa to ręcznie jak otworzy klapa sama spada i tak. No to radio już wiem ile koszta, z fotelem to niewiadomo bo regulacja pochylenia działa podnoszenie góra doł też, ale przesuwanie wogule. Niewiem czy jest sens kupna tego wozu.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    202
    BMW
    E65 745i 05r.
    Skąd
    Kalisz
    Podlicz sobie w najgorszym przypadku wymianę radia+fotela+instalacji hydroklapy bo nie wiem czy olej jest w ukladzie czy nie. Dużo do przemyślenia i kalkulowania, na prawdę sugeruję wziąć kogoś ogarniętego od E65. Takich gości jest mało ale innej rady nie ma.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    No ale reasumując +/- jakie koszta mogą tego wszystkiego wynieść? Cena abym mógł się targować i to ostro ze sprzedającym,,?

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    3 rzeczy = 3tyś zł tyle wg mnie możesz targować :)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    132
    BMW
    BMW E60 N52 523i
    Skąd
    KROSNO
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    3 rzeczy = 3tyś zł tyle wg mnie możesz targować :)
    No własnie i tyle z gościem wynegocjowałem, fotel pasażera klaruję sie tak , chodzi o to ze mechanizm pracuje., wyglada na to że jakieś ząbki czy coś ktore przesuwaja fotel sa wytarte mozliwe to jest?, dwa klapa tył mechanizm też działa tylko gość gada że był wyciek płynu i poprostu spuscił cały płyn ze zbiorniczka, a tak gada ze albo węzyki jakieś przeciekaja lub co innego ale mechanizm mowi że ok. Radio to niewiem zobaczymy narazie mowi ze gra ok nic się nie dzieje. A tak pozatym to auto raczej warte uwagi ustalilismy cenę na 25 tys.

Podobne wątki

  1. [mechanika] stuki przy odpalaniu??
    Przez wm w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 08-09-2016, 08:11
  2. [silnik] Dluzej kreci przy odpalaniu
    Przez bksjb w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-05-2014, 11:32
  3. dziwek przy odpalaniu
    Przez leni12 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 15:17
  4. e38 piknie przy odpalaniu
    Przez Danek25 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-04-2011, 11:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •