Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: wybor silnika

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    5
    BMW
    e32
    Skąd
    slupsk

    wybor silnika

    mam dylemat chce kupis bmw e38 z97 r tylko nie wiem ktory silnik wybrac 3.0 jest w manualu a 3.5 w automacie prosze o pomoc.
    iwanek

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Po pierwsze:

    jest taki dział "przedstaw sie i swoją siudemkę" z którego musisz najpierw skorzystać.. nawet jak nie masz siódemki..


    po drugie:

    ten temat był tak wiele razy poruszany że nie masz co oczekiwać odpowiedzi.. lepszym rozwiązaniem jest skorzystać z opcji SZUKAM


    po trzecie:

    od tego momentu atmosfera będzie tylko coraz lepsza..
    pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    82
    Kiedys gdy nie jezdzilem automatem wszystkim odradzalem automaty w mysl stereotypu ze automat jest beee. Potem gdy raz sie przejechalem psrawnym automatem doszedlem do wniosku ze automat... hmm... bardzo chetnie. I obecnie w mojej 7 mam automacik i chodzi jak ta lala. Powiedzialem sobie ze juz nigdy wiecej manuala. Jesli bede kupowac dla siebie autko to automat. Ta skrzynia faktycznie mocno podnosi komfort podrozowania a co wazne nie przekreci sie silnika, nawet jesli by sie chcialo :razz: noo... chyba ze na postoju go sie piluje, ale o tym sie nie wypowiem bo nie probowalem i nie mam zamiaru ;D

    Ja proponuje od siebie, wez automat z 3,5. Silnik 3,5 jest nowsza generacja niz 3,0. Ewentualnie 4,4 jest nowszy od 4,0 i te nowsze sa uwazane za najbardziej niezawodne jakie BMW produkowało w owczesnym czasie.

    http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Jeśli się zastanawiasz nad 3 a 3,5 - kup 4,4. A odpowiedź dlaczego znajdziesz przeszukując forum, temat jest co jakiś czas poruszany ;)

    Pozdro

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    5
    BMW
    e32
    Skąd
    slupsk
    dziekuje wszystkim za dobre rady poczytam sobie troszke na temat 4.4 ale prawdopodobnie chyba skusze sie na 3.5 automacik.
    iwanek

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez iwanek
    dziekuje wszystkim za dobre rady poczytam sobie troszke na temat 4.4 ale prawdopodobnie chyba skusze sie na 3.5 automacik.
    najpierw radzę się przedstawić bo takie zachowanie jest nie tolerowane na forum
    to ułatwi ci komunikację, nie to żę się pastwię ale tego nie da się u nas obejść..
    w brew pozorom to forum jest bardzo tolerancyjne i łatwo się z kimś zaprzyjażnić.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    ja myslalem ze bede miał samochód 1.8, skonczyłem z 3.5 litra. i teraz żałuję ze to nie jest 4.0 czy 5.0 :)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    14
    Zgadza sie wolowy ja planowalem 116d i koles skubnol mi go z przed nosa. teraz mam 730iA i nie zaluje >>automatu :):)

    i tak pali duzo to czemu nie miec 300km a nie nedzne 218 przy 2tonach.
    Tez polezalbym 4.4 bo to rozsadny wybor z e38
    a 750iL to klasa sama w sobie przy eko i 20L/100km niewiele odbiega od spalania w 4.4 a nawet od 3.0

    Przy okazji jak kupiles benzyne i przerobiles na gaz to .......... .......... . ........ .....e.

    :):)
    Pozdrawiam tych bez podtlenku

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    polecam 3.0d malo pali jakos jedzie i do 7 nie wyobrzam sobie manula...teraz auta bez automatu nie kupie...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Zaproponujcie F01 odrazu gosciu sie zastanawia raczej nad poczatkowymi wypustami a wy jakies silniki i auta po lifcie proponujecie :shock:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •