Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: MB W210 E50/E55

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    MB W210 E50/E55

    Takie paskudztwo trochę mnie ostatnio zainteresowało: :)

    [PRZYKŁAD #1]
    [PRZYKŁAD #2]

    Czy ktoś ma może o tych autach jakąś wiedzę ze źródeł innych niż Internet?
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Michał miałem okulara i powiem Ci jedno : UWAŻAJ NA RDZĘ bo z nią nie wygrasz.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  3. #3
    Michał czym Ty się wogóle interesujesz? :D Najpierw była mowa o jakimś amerykańskim krążowniku a teraz to. Weź po prostu kup 7er i wracaj do nas a nie cudujesz ;D ;D ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    AMG super sprawa, wydaje mi sie ze tym srebrnym jeździłem, ale mój znajomy twierdzi ze to nie ten sam, ale mniejsza z tym, fakt faktem ze jeździ się super, kopa ma niesamowitego, na asfalcie każdy laik chyba zawróci w miejscu bez problemu... Długo sie zastanawiałem nad takim mercem ale jakoś odpuścilem narazie...
    Co do tego z Sosnowca to conieco moge popytać, czy wogóle warto jak chcesz...

    Rdza w mercach to standard - dawali bez dopłaty, ale bym sie nie stresował specjalnie, okulary mają zawsze gdzieś jakieś ślady korozji, ale jak sie na bierząco robi zaprawki i zabezpieczy chociażby byle bitexem w szczelinach itp to nie powinno być problemów...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Michał czym Ty się wogóle interesujesz? :D Najpierw była mowa o jakimś amerykańskim krążowniku a teraz to. Weź po prostu kup 7er i wracaj do nas a nie cudujesz ;D ;D ;D
    Spoko Damias - taki właśnie mam plan, żeby wrócić do E38... Co do amerykańskiego - nie tyle krążownika co bardziej "ścigacza" - to faktycznie, z tego powodu sprzedałem 7er - ale już wycofałem się z tego pomysłu. :)
    Ale że mam trochę czasu (czekam na powrót kursu EUR/PLN w jakieś normalne rejony) - to patrzę sobie trochę po rynku...

    @Aldik - dzięki za propo - ale na razie nic konkretnie nie rozważam. Ciekaw jestem po prostu czy ktoś może powiedzieć coś o silnikach/jeździe w tych AMG - bo rdza to wiadomo, przypadłość każdego okulara... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A mi sie podoba taki merc : co do rdzy to ja mam Clk z 01r i nie ma nawet jednego ogniska korozji i nie wliczając tylnej klapy to na całym aucie orginalny lakier potwierdzony w ASO

  7. #7
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000

    Ale że mam trochę czasu (czekam na powrót kursu EUR/PLN w jakieś normalne rejony) - to patrzę sobie trochę po rynku...

    A jak myslisz Michal, czy kurs wroci do granic 3,50 - 4,00 ?

    Mi sie wydaje ze raczej nie, ale jezeli masz jakies poufne informacje to sie podziel z kolegami ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #8
    7ka
    Gość
    odradzam taki wybor!!

    mercedes e po 95 roku to zwykly szajs

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Nie obrazcie sie,ale nienawidze Mercedesow !(tymbardziej po 90tych latach)
    Rdza zjada te auta do 2004r produkcji kiedy to zmieniono DOPIERO technologie!
    Wnetrze proste,malo czytelne - wczesny gierek ;D
    Zawieszenie oryginalne daje odczycie jakbysmy mieli na zakrecie lusterkiem o krawerznik trzec.. ;D
    A serwis takich aut przy rozwiazaniach czesto nie majacych miejsca przyprawia mnie czesto o bol glowy.. :/

    Jesli Mercedes nie wypuszczalby samochodow dostawczych i cierzarowych(co daje przewage nad Bmw)to watpie by w Europie dalej by konkurowal z Bmw..

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Przypomniejcie sobie ze z początkiem lat 80tych niemieccy taksówkarze zrobili jakąś afere bo w ich beczkach wypadały drzwi i gniły na potenge i to wtedy prawie nówki...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •