Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 87

Wątek: Bmw X3 2.0d 150 KM opinie

  1. #11
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No mi włąśnie bardziej o ten wygląd chodzi w X3 (moim zdaniem jest z tej samej epoki co e39 i E53) Staroć nie warta takiej kasy.

    Dla kobietki z dzieckiem rozważył bym C5 III 2.0HDI po FL na ledach. To taki przykład bo za tą kase masz 4-letni wóz na miasto a nie starego utytrańca.Takich aut jest wiele... Przy okazji możesz takim autem jechać na wakacje czy na narty...

    Bmw każde jest spoko.Ale czasem trzeba spojrzeć na takie sprawy z innej strony.Trzeba sobie zdać sprawę ,że w takiej kwocie można kupić w miarę świeże auto które będzie dużo lepiej się sprawować niż stare bmw (niestety moim zdaniem taka prawda).

    Wiem że to forum nie toleruje innej marki niż bmw ale takie mam po prostu zdanie jeśli chodzi o auto dla kobiet/żony która ma jeździć nim na co dzień.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    W ogóle to pierwsze X3 jest moim zdaniem brzydkie jak noc...

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Dzuda i nie zastanawia cie to,że za wartość starej bmw masz flagowy model cytryny i to cztero letniej ???? Pomyśl dlaczego tak jest.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez jaro5 ; 23-03-2016 o 22:55
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    To takie miejskie autko, osiągów specjalnie nie ma, chociaz w żadnym X nawet z dużym motorem na autostradzie nie poszalejemy - te auta nie są do tego :) Ale w porównaniu z konkurencją w tym segmencie to jest git ;) Co do diesla 150KM to są jeszcze bez problemu jeżeli chodzi o rozrząd, te mocniejsze mają wade, ale z tego co wiem to bmw zrobiło na to akcje serwisową.

    EDIT: Dzuda z tym C5 to Cie poniosło :D

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Poniosło nie poniosło, przejedź się takim C5 2.0 hdi, na hydraulice lub bez (nawet zwykłe zawieszenie jest miękkie i komfortowe) i przejedź się takim X3 z dieslem, który nie ma żadnej kultury pracy. Przelatałem C5 X7 ze 60 tysięcy km, kumpel w międzyczasie miał E46 320d 150km i różnica w pracy silnika jest nieporównywalna na korzyść Citroena. Mało tego, z rok przed zakupem Citroena, jechałem w komisie dokładnie takim X3 2.0d, nie wiem czy pół kilometra trwała ta jazda próbna bo niczym mnie to auto nie zachwyciło, a dobiły siatki w drzwiach przednich (rocznik chyba 2004 czy 2005 to był).

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    37
    BMW
    E38 730d, 750i; F10; E90; e60; E87; E46; wszystko na czym można się czegoś nowego nauczyć :)
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice

    Post

    Silnik 2.0d 150km bardzo fajna jednostka, jednakże w X3 jak dla mnie całkowicie się nie sprawdza. Samochód jest mało dynamiczny. Dodatkowo w środku niestety słabo wygłuszony. Co do wyglądu, jeżeli Ci się podoba to oki, ja zawsze pytam swojego brata jak do mnie wbija z tekstem "szukamy X3" Why Why?, później jeździ nim max. 8 m-cy i wraca do E90. To co należy podkreślić to to, że zawsze, ale to zawsze X3 podoba się Jego żonie ;). Jeżeli chodzi o aspekty techniczne to zwróć uwagę na reduktor, na 4 sztuki w 1 jednej miał z tym problem, Jego szwagier na 3 również w jednej. Zawieszenie twarde, czuć niedoskonałości dróg :(. Z takim budżetem znajdziesz sensowną E91, jeżeli chodzi o moc wystarczy 2.0d 163km. Na codzień do pracy jeżdżę Audi A4 B6 1.9 w dieslu, oczywiście w tych modelach coś takiego jak wygłuszenie nie istnieje, jednakże dynamika, ekonomia i trwałość tego silnika wystarcza do bezpiecznego, taniego użytkowania ( jeżeli znajdziesz zdrową sztukę). W środku miejsca wystarczająco. Koszty utrzymania w ciągu 4 lat użytkowania praktycznie znikome, olej, filtry, klocki. Dwa lata temu na próbę pojechałem nią do Chorwacji, furka cała załadowana, po autostradach jechałem 140km/h, średnie spalanie 4.9l/100km.

  7. #17
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    czasem trzeba spojrzeć na takie sprawy z innej strony.Trzeba sobie zdać sprawę ,że w takiej kwocie można kupić w miarę świeże auto które będzie dużo lepiej się sprawować niż stare bmw (niestety moim zdaniem taka prawda).

    Wiem że to forum nie toleruje innej marki niż bmw ale takie mam po prostu zdanie jeśli chodzi o auto dla kobiet/żony która ma jeździć nim na co dzień.
    Bardzo lubię BMW ale niestety to co piszesz to jest w pewnym stopniu prawda. Co do x3 i c5, komfortu tych 2 aut nie porównuje bo nie ma sensu, kolega ma taką cytrynę i naprawdę to auto to prawie Audi-takie moje zdanie. Wiem 'prawie' robi różnicę ale jakośc wnetrza czy samo wykonanie na wysokim poziomie. Mi osobiście tez się to podoba i jak miał bym cos z pewnych rąk to może bym się skusił. Silnik 2.0hdi , smigałem dłuższy czas, nie było problemów.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #18
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Mnie już motoryzacja przestaje bawić i mam dosyć ciągłego grzebania przy samochodzie dlatego takie x3 czy e90 w 2.0d mnie nie kręci bo te auta są juz stare i wyjezdzone a to nie jest W124 ze pierwszy milion km robi bez awaryjnie.

    Kolejne auto jakie mogę Ci zaproponować to toyota avensis 2.2 d4d 177km. Teściowa ma takie auto juz 4 lata i zgadnij ile do niej dołożyli? NIC! Nawet klocków hamulcowych nie zmienili. Uprzedzając głupie odp jeździ autem bardzo dużo ( ok 40t rocznie). W tym roku w dniu wyjazdu na chorwacje zepsuł mi się sterownik skrzyni w mercedesie i właśnie leciałem avensism.Bez problemu jedzie 240km/h. Cała autostradę w drodze powrotnej jechałem 160+ spalanie nie przekroczyło 6L.Duży zasięg na zbiorniku,auto przestronne i bdb wyciszone.Kombi z ciemną szyba wygląda ok.

    Po prostu myślę że jedna zabawka Ci wystarczy:-) taki drugi samochód który będzie bardzo sprawny dla kobitki by się przydał.

    Mi też się rodzina powiększy w tym roku wiec w wakacje będę coś kupował żonie.

    Ew myślę jeszcze nad passatem B7

    Wszystkie te auta miałem na myśli w wersji kombi.

  9. #19
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja też aktualnie nie mam zbyt dużo czasu na majstrowanie przy autach, a autko jakim porusza się żonka od prawie 8 lat nigdy nie zawiodło a koszty utrzymania są na poziomie kosiarki do trawy. Żonka jest przyzwyczajona że wsiada czy to zima czy lato i jedzie gdzie chce dlatego w coś mega awaryjnego nie chce sie pakować. Ciągle jestem skłonny ku jakiemuś suv-owi... W tej kasie nic rozsądnego , młodego się nie kupi chyba że Dustera ;)?
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 24-03-2016 o 07:21

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Mnie już motoryzacja przestaje bawić i mam dosyć ciągłego grzebania przy samochodzie dlatego takie x3 czy e90 w 2.0d mnie nie kręci bo te auta są juz stare i wyjezdzone a to nie jest W124 ze pierwszy milion km robi bez awaryjnie.

    Kolejne auto jakie mogę Ci zaproponować to toyota avensis 2.2 d4d 177km. Teściowa ma takie auto juz 4 lata i zgadnij ile do niej dołożyli? NIC! Nawet klocków hamulcowych nie zmienili. Uprzedzając głupie odp jeździ autem bardzo dużo ( ok 40t rocznie). W tym roku w dniu wyjazdu na chorwacje zepsuł mi się sterownik skrzyni w mercedesie i właśnie leciałem avensism.Bez problemu jedzie 240km/h. Cała autostradę w drodze powrotnej jechałem 160+ spalanie nie przekroczyło 6L.Duży zasięg na zbiorniku,auto przestronne i bdb wyciszone.Kombi z ciemną szyba wygląda ok.

    Po prostu myślę że jedna zabawka Ci wystarczy:-) taki drugi samochód który będzie bardzo sprawny dla kobitki by się przydał.

    Mi też się rodzina powiększy w tym roku wiec w wakacje będę coś kupował żonie.

    Ew myślę jeszcze nad passatem B7

    Wszystkie te auta miałem na myśli w wersji kombi.
    A no widzisz panie kolego.Ja nie trawie kombi,to takie auta nie wiadomo jakie.Jak dla mnie.Moja żona tez ma alergie na kombi.Każdy ma swoje jakies tam.Co do X3 w dieslu....to traktor i tyle.U mnie jest w benzynie z potlenkiem i ma 272km + automat.Kobitka moja jest zakochana w niej.Wypas ma duży i ogólnie takie autko bardzo się podoba znajomym kobitkom.Dla faceta to już raczej autko niebardzo.Co do twardości,jest twarde.Ja założyłem inne springi,i felgi z e65 et24.Koło ładnie wyszło na boki,zarazem zawieszenie robi się miększe.
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

Podobne wątki

  1. BMW e87 - prośba o opinie
    Przez ZwichrowanyKsiążę w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 23:20
  2. Czy warto? 735I 150.000 + Ks.Serwisowa NIEMCY
    Przez witaut w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-11-2012, 13:28
  3. [E32] boją sie do servisu zadzwonic hehe. siatka na gazety 70zl a na allegro ponad 150
    Przez luki730i w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 19:50
  4. Bmw E65 prosze o opinie
    Przez artas270 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 13:11
  5. Opinie na temat BMW X3
    Przez Dzuda w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 07-01-2010, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •