Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Silniczek klapki wlewu paliwa

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    53

    Silniczek klapki wlewu paliwa

    Witam,mam pytanie,strasznie mi chrobocze silniczek klapki wlewu paliwa i nie zamyka jej.Jak tam sie dostac?Plastikowe nadkole zdjac?Nie ma nigdzie dojscia.Przy okazji,jak wam sie otwiera szyberdach?U mnie tylko w pionie,a ta oslona pod nim tylko do polowy

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    O rany ;( Tyle lat, a mnie nawet do głowy nie przyszło, że tam może być silniczek
    Gra muzyka

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witaj.
    Silniczek wymienisz od strony akumulatora, tylko tam jest dojście. Nie wiem jak Ci to dokładnie wytłumaczyć, bo zmieniałem ten silniczek dawno temu, ale generalnie musisz otworzyć w bagażniku tą pokrywę akumulatora, potem jest taka materiałowa czarna osłona grubości około 1cm, która ma chyba wygłuszać bagażnik (zasłania cały prawy bok, w tym na przykład skrzynkę bezpieczników nad akumulatorem, z niej wystaje taki zielony plastikowy sznureczek - awaryjne otwieranie wlewu paliwa, gdy zatrze się silniczek). Musisz po tym zielonym kabelku dojść gdzie znajduje się silniczek (mała czarna obudowa plastikowa), trochę się trzeba nagimnastykować, żeby go wymienić, ale to jest jak najbardziej wykonalne w domowych warunkach.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    Dolacze do tematu.Czy kazda e38 ma silniczek klapki wlewu? U mnie ta klapka jest caly czas otwarta,zamykam ja i otwieram reka. Jak to jest z tym silniczkiem?Jak on dziala i czy jest jakis guzik do tego? Tyle czasu mam to auto i nigdy sie nie zainteresowalem

  5. #5
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Kolego silniczek, o którym TU mowa, służy do zamykania,ryglowania centralnym zamkiem a otwierasz chyba jak każde E38 ręcznie. Nie spotkałem E38, które miałoby otwieraną klapkę na silniczekl ! :papa:

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    no to wszystko jasne a dziwilem sie troche. Poprostu chodzi o silownik centralnego zamka otwierajacy wlew paliwa. I wszystko jasne ale kto pyta nie bladzi.Pozdro

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    no to wszystko jasne a dziwilem sie troche. Poprostu chodzi o silownik centralnego zamka otwierajacy wlew paliwa. I wszystko jasne ale kto pyta nie bladzi.Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •