Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Amortyzatory tył

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    23
    BMW
    e32 740iL
    Skąd
    Bytów

    Post Spreżyny od e39 do e32 ?

    EDIT: tak żeby nie zaśmiecać napisze w tym wątku w skrócie tyl mam obniżony sa żółte sprężyny i amorki jakieś sporty nie znam nazwy tak juz kupiłem a że koło mi wystaje za nadkole to na zakrętach obciera albo jak ktoś z tyłu zasiądzie wiec twardsza sprężyna jest potrzebna znajomy ma dla mnie sprężyny fakt mam do niego 100km dlatego pytam i czy też warto rozbierać przymierzać od e39 -40mm czerwone MTS prawie nowe czy to siadzie u mnie i jak sie bedzie zachowywało jeżeli będzie pasować pozdrwiam
    Ostatnio edytowane przez Goostom ; 18-03-2016 o 20:45

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    78
    BMW
    E32 M30B35 4HP22EH
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Blog
    3
    W zakrecie, bude podtrzymuja sprezyny - wiec jesli obciera koło, to nadal sprężyna zbyt miękka. Amortyzator ma za zadanie wytlumic odbicie sprężyny, by nie kiwało Tobą jak żaglowcem podczas sztormu. Oczywiście, jeśli zmieniasz sprężyny na twardsze, to amortyzatory też musisz zmienić na odpowiedbio twardsze (o większej sile tłumienia wyrażanej kN) bo zbyt słaby amor, nie poradzi sobie z tłumieniem bujania budy (odbijaniem sprężyn).

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    23
    BMW
    e32 740iL
    Skąd
    Bytów
    Wiec w takim razie jaki twardy zestwa na tyl polecacie

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    jakie tam masz sprężyny na tyle? ja mam -40mm i Bilstein B6 i jest w sam raz
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    23
    BMW
    e32 740iL
    Skąd
    Bytów
    Mam być szczery to nie mam pojęcia auto zostało zakupione na takim zawiasie wiem ze sprężyna jest koloru żółtego a dalej sie nie zagłebiałem sprzedajacy mowił ze sport i to widać jest nisko a z przodu mam czerwona i przód sie zachowuje tak jak sie należy ale wiem ze sporo obniżona jest i teraz jest mi się ciężko do tego odnieść fajnie by było podobną wysokość zachowac amortyzatory chyba jednak zostawic bo zachowują sie ok lecz sprężynę na twardsza tylko jak zmierzyć to o ile jest obniżona koło wystaje mi 1,5-2cm za nadkole jest to 18 opona 235/40 przy 10,5cala feldze tak zeby nie obcierało a ladnie nisko siedziało misja duza ale cos trzeba wykabinować nadkole itak bedzie rolowane tylko chciał bym szybciej zakrety pokonywac bo teraz potrafi obcierać a szczególnie jak ktos z tylu siedzi
    Ostatnio edytowane przez Goostom ; 17-03-2016 o 20:08

Podobne wątki

  1. [zawieszenie] [e32] amortyzatory tył
    Przez Dread w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 17:52
  2. [zawieszenie tył] amortyzatory SLR
    Przez wm w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2010, 13:31
  3. amortyzatory tył ?
    Przez PrzemoS w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-01-2010, 11:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •