Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: zestaw HID i problemy z gazem

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    U kumpla w nowym Renault Master po zamontowaniu HIDów silnik wskoczył w tryb awaryjny. Po wymianie na zwykłe żarówki problem ustąpił. Poza tym różne inne śmieszne historie się przydarzały moim znajomym.

    Chińska tandeta. Wolę jeździć na zwykłych halogenach niż na tych zbukach z allegro.

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Moje przetwornice od HID w halogenach działają na system PDC - gdy włączam wsteczny i czujniki się włączają wtedy mam sygnał ciągły - po wyłączeniu halogenu wszystko wraca do normy - dlatego także jestem za wyjęciem tego i zamontowaniu ponownie standardowych żarówek i sprawdzeniu jak to się będzie zachowywało :)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Zestaw za 150-200 zł możesz założyć sobie do poloneza (względnie Golfa dla mnie to to samo) i później podziękować Policji za zatrzymanie dowodu rejestracyjnego :D
    Hola hola kolego swoje urazy do aut zostaw dla siebie.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Moje przetwornice od HID w halogenach działają na system PDC - gdy włączam wsteczny i czujniki się włączają wtedy mam sygnał ciągły - po wyłączeniu halogenu wszystko wraca do normy - dlatego także jestem za wyjęciem tego i zamontowaniu ponownie standardowych żarówek i sprawdzeniu jak to się będzie zachowywało :)
    Jestem pewien, że wszystko wróci do normy. U mnie zakłócenia sieją wysokonapięciowe przetwornice do ringów - PDC szaleje, gdy ringi są włączone.. Ale gdy zrobi się ciepło, pomyślę nad jakimś ekranem z uziemieniem, powinno się udać, bo przetwornice od ringów duże nie są. Zastanawiałem się nad założeniem HID'ów w halogeny, ale skutecznie mi ten pomysł wybiłeś z głowy :P

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Zestaw za 150-200 zł możesz założyć sobie do poloneza (względnie Golfa dla mnie to to samo) i później podziękować Policji za zatrzymanie dowodu rejestracyjnego :D
    Hola hola kolego swoje urazy do aut zostaw dla siebie.
    Spoko to była wredna aluzja ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Moje przetwornice od HID w halogenach działają na system PDC - gdy włączam wsteczny i czujniki się włączają wtedy mam sygnał ciągły - po wyłączeniu halogenu wszystko wraca do normy - dlatego także jestem za wyjęciem tego i zamontowaniu ponownie standardowych żarówek i sprawdzeniu jak to się będzie zachowywało :)
    Jestem pewien, że wszystko wróci do normy. U mnie zakłócenia sieją wysokonapięciowe przetwornice do ringów - PDC szaleje, gdy ringi są włączone.. Ale gdy zrobi się ciepło, pomyślę nad jakimś ekranem z uziemieniem, powinno się udać, bo przetwornice od ringów duże nie są. Zastanawiałem się nad założeniem HID'ów w halogeny, ale skutecznie mi ten pomysł wybiłeś z głowy :P
    Dziwne... u mnie 0 problemów. Może mam już jakieś z tzw przetwornic 10 generacji z 5 części Matrixa :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Dziwne... u mnie 0 problemów. Może mam już jakieś z tzw przetwornic 10 generacji z 5 części Matrixa :D
    I ja również nie mam żadnych zakłóceń w działaniu elektroniki, mimo tego że właśnie posiadam jakiś chiński crap. A przed kupnem zestawu HiD, dużo czytałem w internecie na temat takich zestawów i z tego co pamiętam to ludzie się uskarżali tylko na zakłócenia FM.
    Może przetwornice umieściliście zbyt blisko jakiejś elektroniki (w tym przypadku sterownika LPG), ja przetwornice umieściłem na nadkolach gdzie w odległości 15-20cm nie ma żadnej elektroniki :-)
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    ciekawy temat.

    A u mnie jak gazownik założył gaz , a miałem wtedy diodowe ringi. Ringi zaczeły mrugać , raz jedna strona , raz druga , zaznaczam że przy wyłączonych światłach !

    szybko zdechły moje ringi :(

    Teraz założyłem ccfl i też jak mam wył. światła to mrugnie raz prawa strona raz lewa , jak włącze postojowe to świecą równo. Cyrk... ale na moje to gazownik dał ciała !

    xenony HID mam już jakis czas i chciałem założyć ale nie miałem czasu ! i już chyba nie założe po tym co sie naczytałem , chociaż dziwne to....

  9. #19
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    ja nie mowie ze to akurat problem z gazem jest wynikiem przetwornic bo ani radio ani cb radio nie jest zaklocane i wszystko dziala jak nalezy wiec moze to zwykly zbieg okolicznoisci z tym gazem,moze cos padlo,moze gaz ciulowy albo filterek sie zabil. Duzo czytalem na temat tych hidow i nigdy nie trafilem na zla opinie dlatego kupilem,co niektorzy pisali ze bede musial zalozyc dodatkowa zaroweczke bo na kompie bedzie wywalalo Abblendlicht- u mnie nie wywala. Co do przetwornicy to jedna jest tuz obok kompa od gazu i to moze faktycznie byc problemem wiec przeloze ja w inne miejsce i zobacze.

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez max
    ciekawy temat.

    A u mnie jak gazownik założył gaz , a miałem wtedy diodowe ringi. Ringi zaczeły mrugać , raz jedna strona , raz druga , zaznaczam że przy wyłączonych światłach !

    szybko zdechły moje ringi :(

    Teraz założyłem ccfl i też jak mam wył. światła to mrugnie raz prawa strona raz lewa , jak włącze postojowe to świecą równo. Cyrk... ale na moje to gazownik dał ciała !

    xenony HID mam już jakis czas i chciałem założyć ale nie miałem czasu ! i już chyba nie założe po tym co sie naczytałem , chociaż dziwne to....


    tak ma każda która ma założone ringi ccfl, poprostu komputer sprawdza żarówki, i tyle ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •