Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: [pozostale] Zgubiłem kluczyk od swojej E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    254
    BMW
    E38 V8
    Skąd
    Wyszków

    [pozostale] Zgubiłem kluczyk od swojej E38

    Zgubiłem właśnie kluczyk od mojej E38, auto stoji w garażu, jest otwarte, ale jak je odpalić?? Gdzie można dorobić taki kluczyk i ile może kosztować, gdzie sie dowiadywać w ASO?? Prosze, pomóżcie
    Wierny marce :) E30 & 7er V8 w manualu

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Tylko ASO musisz mieć w dokumentach kody kluczyka aby na zamówienie Ci go dorobili. Oczywiście musisz się u nich zjawić z kompletem papierów Twojego auta i Twoich osobistych, muszą mieć pewność, że Ty to Ty a auto jest Twoim autem. Koszt ... będzie pewnie bolało :/ Gorzej byś miał tylko gdyby Ci ukradli kluczyki bo w tedy dodatkowo musiałbyś zmienić zamki i przeprogramować immo

    PS. nie masz zapasowego?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Pińcet panie będzie bolało ..... :?

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    130 serwisowy (zwykły bez pilotów i nie otworzysz schowka) ok 250 normalny bez pilotów, no i ok500 pełby z pilotami...

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    myślałem że bardziej zaboli ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    254
    BMW
    E38 V8
    Skąd
    Wyszków
    Kluczyk został znaleziony, i zwrócony do mnie, dobrze że nie wpadł w nie powołane ręce. Dzięki za informacje.
    Wierny marce :) E30 & 7er V8 w manualu

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    kiedyś miałem taki sam problem

    za kluczyk zapłaciłem 1200zł + 2 tygodnie czekania
    + 450zł za zaprogramowywanie kluczyka
    + laweta autem do aso


    ogólnie taka przyjemność kosztuje 2000zł
    Gdzie to tak kradną ?? masakra...........

    Co do tematu dobrze ze sie znalazł :) Ale warto zakupić chociaż ten serwisowy zeby w razie draki auto nie stało bez możłiwości wejścia do niego..

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    kluczyk kosztuje, ok 500
    programowanie, NIC
    a poczekać trzeba troszke

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tylko ASO musisz mieć w dokumentach kody kluczyka aby na zamówienie Ci go dorobili. Oczywiście musisz się u nich zjawić z kompletem papierów Twojego auta i Twoich osobistych, muszą mieć pewność, że Ty to Ty a auto jest Twoim autem. Koszt ... będzie pewnie bolało :/ Gorzej byś miał tylko gdyby Ci ukradli kluczyki bo w tedy dodatkowo musiałbyś zmienić zamki i przeprogramować immo

    PS. nie masz zapasowego?
    Nic podobnego...

    Potrzebny jest tylko dowod rejestracyjny i wlasciciel z dowodem osobistym lub notarialne upowaznienie. Koszt to 500 - jak koledzy pisza i nawet jesli to byl Twoj ostatni kluczyk to nie ma potrzeby zmieniania zamkow.

    Prosze - nie wypisujcie takich bzdur, bo tylko mieszacie w glowie. I zadne 2000 PLN i zadna laweta do ASO, bo ktos robi Was w ciula. Poprostu. Sa barany - trzeba ich strzyc - takie moje zdanie

    Jak przychodzi klucz do ASO, to pasuje i do zamka i do immobilizera, tylko przykodowac trzeba samego pilota zdalnego otwierania, ale to mozna zrobic na telefon.

    W BMW od lat tak bylo, ze do jednego EWS (immobilizer) jest przypisane 10 kluczykow. 4 sa wydawane przy sprzedazy auta, a reszta jest w BMW do kupienia. Oczywiscie fizycznie ich nie ma, ale 10 jest do jednego EWS. Pozniej trzeba zmienic zestaw.

    Nikos Wariat - ktos Cie zrobil w ch...a i Ty sie dales zrobic na 2000?? :shock: Pieknie

    Swoja drogo ciesze sie ze sie znalazl kluczyk ;) Zamow sobie drugi - i ja tez musze :P bo to moj ostatni

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tylko ASO musisz mieć w dokumentach kody kluczyka aby na zamówienie Ci go dorobili. Oczywiście musisz się u nich zjawić z kompletem papierów Twojego auta i Twoich osobistych, muszą mieć pewność, że Ty to Ty a auto jest Twoim autem. Koszt ... będzie pewnie bolało :/ Gorzej byś miał tylko gdyby Ci ukradli kluczyki bo w tedy dodatkowo musiałbyś zmienić zamki i przeprogramować immo

    PS. nie masz zapasowego?
    A Ty coboss tutaj,na jednym forum Ciebie zbanowali a na drugim znowu pierdoły opowiadasz,ja dokumenty osobiste- moze matura,numer buta itd?Jakie przeprogramowanie immo i zamków?Co ty znowu pierd.... bo az mnie krew czasami zalewa jak czytam Twoje porady.Do dorobienia klucza w ASO potrzeba tylko dowod rejestracyjny i dowod osobisty choc prawko tez wystarczy.Koszt z pilotem to 495 zł brutto i czeka sie ok 10 dni.Jak zamawisz 2 kllucze jest taniej.Klucz przychodzi gotowy mozesz otworzyc drzwi,auto odpalic itd.Nie otworzysz go tylko z pilota bo trzeba zrobic programowanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •