Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: [pozostale] Zgubiłem kluczyk od swojej E38

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    troche głupie pytanie ...ale czy ktoś próbował kiedyś zaprogramować używany kluczyk?? Wiadomo grot będzie inny ale chodzi o samo otwieranie z pilota :/
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  2. #22
    Tak. To akurat żaden problem. Tyle, że takim kluczem nie uruchomisz auta (chodzi o pastylkę immobilisera).

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ups00
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    112
    BMW
    e38 m62b44 orientblau
    Skąd
    Kraków
    Ale czy taki immobilizer da sie przeprogramowac ?

  4. #24
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez ups00
    Ale czy taki immobilizer da sie przeprogramowac ?
    Tak, da się. Właśnie to robią w Niemczech.
    Gra muzyka

  5. #25
    Są spece, którzy posiadają odpowiedni sprzęt do programowania pastylek immo. Jednak cena takiej usługi jest dość wysoka. Dodatkowo wykonanie pastylki pasującej do konkretnego immo, a przy okazji nie będącej wierną kopią pastylki posiadanej jest dość trudne. Zamawiając klucz w ASO mamy pewność, że kluczyk będzie miał niepowtarzalny identyfikator (dzięki temu będzie poprawnie funkcjonować pamięć kluczyka - jeśli posiadamy).

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Tak. To akurat żaden problem. Tyle, że takim kluczem nie uruchomisz auta (chodzi o pastylkę immobilisera).
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Są spece, którzy posiadają odpowiedni sprzęt do programowania pastylek immo. Jednak cena takiej usługi jest dość wysoka. Dodatkowo wykonanie pastylki pasującej do konkretnego immo, a przy okazji nie będącej wierną kopią pastylki posiadanej jest dość trudne. Zamawiając klucz w ASO mamy pewność, że kluczyk będzie miał niepowtarzalny identyfikator (dzięki temu będzie poprawnie funkcjonować pamięć kluczyka - jeśli posiadamy).
    dzięki za info ;) załatwie sobie kiedyś sam kluczyk jako pilot , tak na wszelki wypadek żeby otworzyć autko.A czy każde e38 ma immo??
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  7. #27
    O ile pamiętam, to immo w standardzie weszło w '95. Wcześniej było na zamówienie.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    http://moto.allegro.pl/item882473832..._logo_bmw.html

    taki kluczyk mi został po wcześniejszej e36 z czystym grotem .Wezme na próbę dorobie, zawsze jakiś zapasowy będzie i akurat sprawdze czy mam immo (mój 94r). :P
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  9. #29
    Oryginał to nie jest. Bez problemu wkodujesz kluczyk od innego e38 czy e39 do swojego auta, ale nie sądzę, żeby udało się to z kluczykiem nieoryginalnym.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    no tak ale przyda mi się jako zapas żeby w razie co ręcznie bagażnik otworzyć albo drzwi.Może będzie się dało odpalić jak nie będzie immo , a z ciekawości sprawdze czy da się zaprogramować jak normalny kluczyk :D w co bardzo wątpię
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •