Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: [pozostale] Zgubiłem kluczyk od swojej E38

  1. #11
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tylko ASO musisz mieć w dokumentach kody kluczyka aby na zamówienie Ci go dorobili. Oczywiście musisz się u nich zjawić z kompletem papierów Twojego auta i Twoich osobistych, muszą mieć pewność, że Ty to Ty a auto jest Twoim autem. Koszt ... będzie pewnie bolało :/ Gorzej byś miał tylko gdyby Ci ukradli kluczyki bo w tedy dodatkowo musiałbyś zmienić zamki i przeprogramować immo

    PS. nie masz zapasowego?
    Nic podobnego...

    Potrzebny jest tylko dowod rejestracyjny i wlasciciel z dowodem osobistym lub notarialne upowaznienie. Koszt to 500 - jak koledzy pisza i nawet jesli to byl Twoj ostatni kluczyk to nie ma potrzeby zmieniania zamkow.

    Prosze - nie wypisujcie takich bzdur, bo tylko mieszacie w glowie. I zadne 2000 PLN i zadna laweta do ASO, bo ktos robi Was w ciula. Poprostu. Sa barany - trzeba ich strzyc - takie moje zdanie

    Jak przychodzi klucz do ASO, to pasuje i do zamka i do immobilizera, tylko przykodowac trzeba samego pilota zdalnego otwierania, ale to mozna zrobic na telefon.

    W BMW od lat tak bylo, ze do jednego EWS (immobilizer) jest przypisane 10 kluczykow. 4 sa wydawane przy sprzedazy auta, a reszta jest w BMW do kupienia. Oczywiscie fizycznie ich nie ma, ale 10 jest do jednego EWS. Pozniej trzeba zmienic zestaw.

    Nikos Wariat - ktos Cie zrobil w ch...a i Ty sie dales zrobic na 2000?? :shock: Pieknie

    Swoja drogo ciesze sie ze sie znalazl kluczyk ;) Zamow sobie drugi - i ja tez musze :P bo to moj ostatni

    No ejj gdzie ja pisałem o aucie i lawecie i tego typu rzeczach. Komplet dokumentów auta i swoich. Powinny być numerki kluczyka w papierach bez tego utrudniają a niektóre serwisy kasują za jej brak...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez robertzpoznania
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tylko ASO musisz mieć w dokumentach kody kluczyka aby na zamówienie Ci go dorobili. Oczywiście musisz się u nich zjawić z kompletem papierów Twojego auta i Twoich osobistych, muszą mieć pewność, że Ty to Ty a auto jest Twoim autem. Koszt ... będzie pewnie bolało :/ Gorzej byś miał tylko gdyby Ci ukradli kluczyki bo w tedy dodatkowo musiałbyś zmienić zamki i przeprogramować immo

    PS. nie masz zapasowego?
    A Ty coboss tutaj,na jednym forum Ciebie zbanowali a na drugim znowu pierdoły opowiadasz,ja dokumenty osobiste- moze matura,numer buta itd?Jakie przeprogramowanie immo i zamków?Co ty znowu pierd.... bo az mnie krew czasami zalewa jak czytam Twoje porady.Do dorobienia klucza w ASO potrzeba tylko dowod rejestracyjny i dowod osobisty choc prawko tez wystarczy.Koszt z pilotem to 495 zł brutto i czeka sie ok 10 dni.Jak zamawisz 2 kllucze jest taniej.Klucz przychodzi gotowy mozesz otworzyc drzwi,auto odpalic itd.Nie otworzysz go tylko z pilota bo trzeba zrobic programowanie.
    Słyszysz sam siebie?? Nie będę się z Tobą kłócił masz jakieś ale do mnie to przyjedź daleko nie masz wyjaśnimy sobie kilka rzeczy!
    Oczywiście Tobie wyślą komplet nowych kluczyków jak do nich zadzwonisz i podasz numer rejestracyjny i dowodu osobistego.
    A może się czepiasz, że tylko ASo to zrobi?
    Czy może tego, że jeżeli podejrzewasz kradzież to musisz zmienić zamki aby się nie zdziwić?! Ale ja wiem Tobie AC wypłaci w tedy kasę (jak ukradną auto) bo Ty jesteś najlepszy.
    A jeżeli chodzi o kody kluczyka. Każde nowe auto ma takie coś jak numery kluczyka. KAŻDE LAMUSIE rozumiesz po PL jeżeli BMW ich nie chce to się tylko cieszyć bo przy innych producentach jak im nie dostarczysz specjalnej Tabliczki czy czegoś w tym stylu z tymi numerami masz dodatkową opłatę za jej wydanie! Zanim zaczniesz komentować kogokolwiek i robić z siebie idiotę to dowiedz się czegoś o nowych samochodach i zasadach jakie nimi rządzą.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez robertzpoznania
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tylko ASO musisz mieć w dokumentach kody kluczyka aby na zamówienie Ci go dorobili. Oczywiście musisz się u nich zjawić z kompletem papierów Twojego auta i Twoich osobistych, muszą mieć pewność, że Ty to Ty a auto jest Twoim autem. Koszt ... będzie pewnie bolało :/ Gorzej byś miał tylko gdyby Ci ukradli kluczyki bo w tedy dodatkowo musiałbyś zmienić zamki i przeprogramować immo

    PS. nie masz zapasowego?
    A Ty coboss tutaj,na jednym forum Ciebie zbanowali a na drugim znowu pierdoły opowiadasz,ja dokumenty osobiste- moze matura,numer buta itd?Jakie przeprogramowanie immo i zamków?Co ty znowu pierd.... bo az mnie krew czasami zalewa jak czytam Twoje porady.Do dorobienia klucza w ASO potrzeba tylko dowod rejestracyjny i dowod osobisty choc prawko tez wystarczy.Koszt z pilotem to 495 zł brutto i czeka sie ok 10 dni.Jak zamawisz 2 kllucze jest taniej.Klucz przychodzi gotowy mozesz otworzyc drzwi,auto odpalic itd.Nie otworzysz go tylko z pilota bo trzeba zrobic programowanie.
    Słyszysz sam siebie?? Nie będę się z Tobą kłócił masz jakieś ale do mnie to przyjedź daleko nie masz wyjaśnimy sobie kilka rzeczy!
    Oczywiście Tobie wyślą komplet nowych kluczyków jak do nich zadzwonisz i podasz numer rejestracyjny i dowodu osobistego.
    A może się czepiasz, że tylko ASo to zrobi?
    Czy może tego, że jeżeli podejrzewasz kradzież to musisz zmienić zamki aby się nie zdziwić?! Ale ja wiem Tobie AC wypłaci w tedy kasę (jak ukradną auto) bo Ty jesteś najlepszy.
    A jeżeli chodzi o kody kluczyka. Każde nowe auto ma takie coś jak numery kluczyka. KAŻDE LAMUSIE rozumiesz po PL jeżeli BMW ich nie chce to się tylko cieszyć bo przy innych producentach jak im nie dostarczysz specjalnej Tabliczki czy czegoś w tym stylu z tymi numerami masz dodatkową opłatę za jej wydanie! Zanim zaczniesz komentować kogokolwiek i robić z siebie idiotę to dowiedz się czegoś o nowych samochodach i zasadach jakie nimi rządzą.
    PAX PANOWIE!
    Tematem jest sprawa jak dorobić kluczyk a nie wycieczki osobiste!
    Robertzpoznania - dokumenty osobiste to właśnie Dowód Osobisty
    Coboss - meliskę rano i nie dawaj sie sprowokować, gość ma coś do Ciebie to załatwcie to na stronie, tu chyba nie jest miejsce na pranie brudów!

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Gioco
    PAX PANOWIE!
    Tematem jest sprawa jak dorobić kluczyk a nie wycieczki osobiste!
    Robertzpoznania - dokumenty osobiste to właśnie Dowód Osobisty
    Coboss - meliskę rano i nie dawaj sie sprowokować, gość ma coś do Ciebie to załatwcie to na stronie, tu chyba nie jest miejsce na pranie brudów!
    Masz rację ale ja naprawdę nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę i kompletnego trepa. Czasami (chociaż się staram) tracę nerwy :(

    Przepraszam forumowiczów za zachowanie ;) :medit:
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Przepraszam forumowiczów za zachowanie...
    Zachowanie zle, ale koncowka godna pochwaly.

    Prawdziwego mezczyne poznac po tym jak konczy a nie jak zaczyna

  6. #16
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7

    Prawdziwego mezczyne poznac po tym jak konczy a nie jak zaczyna

    i tutaj sylwek7 masz racje, święte słowa :)

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    70
    BMW
    bez
    Skąd
    Tomaszów
    Osoba zamawiająca w serwisie duplikat kluczyka do e38 ma mieć:
    1.dowód osobisty lub paszport
    2.dowód rejestracyjny na osobę zamawiającą (jeżeli jest współwłasność - osoba lub upoważnienie potwierdzone notarialnie).
    Zamawiają po numerze ViN, czas oczekiwania ok. 10 dni, odbiór wyłącznie osobisty lub upoważnienie potwierdzone notarialnie wystawione na odbierającego.
    Płatne z góry przy zamawianiu.
    Koszt na dzisiaj:
    1.serwisowy plastik lub metal (nie otwiera schowka i bagażnika) - 195zł brutto
    2."pełny" z pilotem do alarmu - 650zł brutto

    sprawdzone w czterech serwisach: Warszawa, Łódź, Poznań
    tylko w Poznaniu dodatkowo "ok. sto złotych za zakodowanie" ;D

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Niech zgadnę :) ta dodatkowa stówka w Poznaniu to u Smorawińskiego? Polecam zadzwonić do Olszowca może się okazać, że sam kluczyk z pilotem i zakodowaniem będzie kosztował mniej niż w/w cena :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #19
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez vic
    "ok. sto złotych za zakodowanie"
    Kluczyk z Niemiec powinien być dostarczony już zakodowany (moim zdaniem).
    Gra muzyka

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Kluczyk z Niemiec powinien być dostarczony już zakodowany (moim zdaniem).
    Wojtku, tu chodzi o synchronizację z otwieraniem centralnego zamka. A to koduje się w jednym podejściu dla wszystkich kluczyków. Czyli jak odbierasz nowy klucz, to musisz mieć ze sobą pozostałe, żeby od razu zakodować wszystkie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •