Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: jak rozpoznać dogrego gazownika

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    77
    BMW
    735iA
    Skąd
    Osobnica

    jak rozpoznać dogrego gazownika

    Witam przymieżam się do założenia ins. lpg (Stag 300)
    Chodzi mi o to jak przeprowadzić rozmowę z gazownikiem żeby wyczaić czy dobry z niego fachowiec.
    na jakich podsespołach powinna być instalka żeby to wszystko chodziło jak należy.

    ps. może ktoś zna dobrego gazownika na podkarpaciu ew gorlice nowy sącz
    POZDRAWIAM
    Zapraszam
    www.bmwfan.pl

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Ja powiem tak obecnie mam Passata 16 V 1,8 i mam założoną instalację 3 lata temu, zakładał mi gość z Koszalina który zajmuje sie gazem już kupe lat, ma mały zakład jednego pracownika i zakłada sam, nie robi tego hurtowo, trzeba czekać jeśli chce sie założyć u niego gaz, moja istalacja prześmigała już 130 tys bez wymian i awarii, dodatkowo nigdy nie było problemu z pływaniem obrotów, gaśnięciem, odpalaniem itp, to samo ze spalaniem w normie 10 - 12 litrów zależy od tego gdzie i jak jeżdzę.

    Ostatnio rozmawiałem z nim o E38, zrobił 4 E38 V8, i powiedział to co kolega wyżej, przewody 8 mm to podstawa, najlepszy Prins ewentualnie stag, żadnych wynalazków.

    Myślę ze dobry fachowiec to taki który nie będzie Ci pisał bajek jaka to jego instalacja będzie wpsaniała po załozeniu itp, taki jest właśnie mój gazownik, opanowany i spokojny, nie spieszy się, wszystko sprawdza powoli i dokładnie, robi sam i nie hurtowo, a znam takie zakłady.

    Pozdrawiam
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Ciężko po rozmowie wyczaić,czy gość jest dobry w tym co robi czy nie.Jest wiele marek instalacji i każdy gaziaż stosuje własną kombinację części.Popytaj się ludzi z okolic,którzy mają założone instalację gazowe i są z nich zadowoleni,wtedy napewno wybierzesz odpowiedni warsztat.

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Po rozmowie na pewno gościa nie wyczujesz ... to tak jak byś po zapachu chciał dojść do domu ...

    Każdy cfaniak w rozmowie jest super specem ... a facet który ma konkretną wiedzę - nie wychyla się i uznasz go za laika ...

    Postaraj się poszukać info na temat konkretnego zakładu.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Jak "w ciemno" chcesz znaleźć dobrego gaziarza, to poszukaj po forach LPG informacji o warsztatach montujących.
    Tam jest sporo opinii na ten temat. A ogólnie to najważniejsze pytać ludzi.
    A po rozmowie bezpośrednio, to możesz poznać fachowość gościa jeśli sam jesteś fachmen w tym temacie.

    Ja w Krakowie polecić mogę tylko jeden warsztat do LPG, chociaż jest ich sporo.
    Kolega z Tarnobrzega ma w swoich okolicach też 1 warsztat godny polecenia, gdzie warto się pofatygować
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •