Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Samochód do oceny

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5
    BMW
    e38
    Skąd
    Kraków

    Post Samochód do oceny

    Witam,

    Proszę o pomoc w ocenie samochodu czy warto jechać pół Polski po ten egzemplarz:) . Będzie to moje pierwsze BMW dlatego nie wiem do końca na co najbardziej zwracać uwagę i liczę na jakieś pomocne wskazówki z Waszej strony :)

    A może ktoś z forumowiczów miał okazję oglądać go na żywo link: http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-seri...-20088705.html

    Rzeczy które mnie zastanawiają to fakt iż nie ma skór, podgrzewanych foteli czujników parkowania i ksenonów. Inne auta w tej cenie i roczniku raczej mają to na wyposażeniu.

    Z góry dziękuje za podpowiedzi.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    51
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznań
    Samochód na zdjęciach wygląda całkiem nieźle. Przed zakupem poproś jednak o numer VIN i na jego podstawie rozkodujemy wyposażenie z jakim wyjechał z fabryki. Pamiętaj że nie wszystkim zależy na skórach i ksenonach - i może do tej grupy klientów należał pierwotny właściciel. Samochód przede wszystkim sprawdź pod kątem technicznym, czy wszystko jest ok. Zauważ że zdjęcia są zrobione w pomieszczeniu i prawdopodobnie auto stoi w jakimś garażu, jest odpicowane - co może uśpić czujność.

    W ogłoszeniu jest VIN, nie zauważyłem. Tu go masz rozkodowanego:
    http://www.bmwvin.com/?vin=WBAGG4100...nse_field=2904

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Oponki jakieś małe,zderzak przedni połamany.Fakt wersja biedaszyb.Wylizana do sprzedaży.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5
    BMW
    e38
    Skąd
    Kraków
    tomaszs3 dzięki za rozkodowanie nr VIN, dzięki temu dowiedziałem się że powinno być ogrzewanie postojowe a sprzedawca nic o tym nie mówił.. rozumiem, że do tego powinien być jakiś dodatkowy pilot?

    Anatol z tego co wiem od sprzedawcy samochód ma założone felgi 17".

    A może ktoś z łódzi/łódzkiego miał okazję oglądać ten konkretny egzemplarz? :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    537
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    rabka zdrój
    Blog
    1
    ja bym odpuścił , totalny golas , nie po to sie kupuje 7er. po czasie bedziesz żałować jak zobaczysz inne 7er bogatsze i dowiesz sie ze 7er nie równe 7er

    do webasto niekoniecznie musi byc pilot , właczasz je też z board komputera

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    A ja bym jej nie odpuszczał. Ma świetny kolor (oxfordgruen na moje oko?) i wygląda na zadbaną. Nie jest taki totalny golas, fotele w prądzie, klima automatyczna - nie każda to ma :P Ile to roboty kupić skórę i ori xenon? Uważam, że jeżeli auto jest w bardzo fajnym stanie, to warto.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
    A ja bym jej nie odpuszczał. Ma świetny kolor (oxfordgruen na moje oko?) i wygląda na zadbaną. Nie jest taki totalny golas, fotele w prądzie, klima automatyczna - nie każda to ma :P Ile to roboty kupić skórę i ori xenon? Uważam, że jeżeli auto jest w bardzo fajnym stanie, to warto.
    Zgadzam się, z wyjatkiem tego koloru, ja np wolałbym czorny zamiast tego oxfordgruen za to drewno w środku wygląda rewelacyjnie
    Ostatnio edytowane przez darekbb ; 03-03-2016 o 21:40

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Na temat koloru nie ma co się wypowiadać, każdy lubi co innego. Jakby wszystkie bmw były czarne to by było jak .... jak ford z początku zeszłego wieku :) Odpicowana to na bank, jedynie pytanie czy profi czy tylko nabłyszczona tempem :) Ale w sumie wszystko da sie zrobić ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5
    BMW
    e38
    Skąd
    Kraków
    Dzięki za dosyć szybkie odpowiedzi/opinie. Jeśli mam być szczery to wyposażenie do jazdy codziennej mi wystarczy:) szukam bardziej elementów do negocjacji ceny z komisem :)

    W następnym tygodniu wybieram się w okolice Łodzi więc pojadę obejrzeć na żywo. Polecacie jakiś sprawdzony warsztat w Łodzi aby dokonać takiego przeglądu przed zakupowego? bo u dealera BMW to pewnie będzie koszt ok 800-1000 zł

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jedź po prostu na stacje diagnostyczną jak w ogóle się nie znasz i zobaczysz. Skrzynie sprawdzisz podczas jazdy, większość poważnych awarii objawia sie kontrolkami :) ALbo allegro i kup kabel do diagnostyki z impą :)Przyda sie i tak na przyszłość a błędy sprawdzić bardzo łatwo. Może ktoś z lepiej znających się kolegów przez telefon powie Ci co mogą oznacząć i ile są :)

Podobne wątki

  1. Pokrowiec na samochód...
    Przez alkoholic w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2014, 15:28
  2. [E38] Nareszcie samochód :D
    Przez Siara w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 06:23
  3. Skradziono samochód
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 22:07
  4. Assistance na samochód
    Przez Derreg w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 17:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •