Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Samochód do oceny

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar winmediacenter
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    534
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Sulejowek
    Za taką kasę z takim wyposażeniem i kolorem bym sobie odpuścił. Sam kupiłem jakiś czas temu E38 z 3,5l motorem z 2000r z w dużo lepszym wyposażeniem w skórach itp za 17,900 bodajże.

    rozkodowałem VIN i zgadzam się z przedmówcą neo386 rzeczywiście golas, jedna z uboższych wersji.
    Ostatnio edytowane przez winmediacenter ; 04-03-2016 o 12:07

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Siedzenia możesz wymienić za pare zlotych. Może być zadbana więc warto ją zobaczyć.
    Kolor fajny,zresztą i tak każdy jest lepszy od srebrnego.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar maxtoto
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    352
    BMW
    740iA M62TUB44 S2, 530iA M54
    Skąd
    Poltoriko
    Olej to, to początek Twoich kłopotów a w dodatku cienias, jak odda za 10000 to bierz.
    Broń Masowego Wyprzedzania

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Siedzenia możesz wymienić za pare zlotych. Może być zadbana więc warto ją zobaczyć.
    Kolor fajny,zresztą i tak każdy jest lepszy od srebrnego.
    Dokładnie tak jak piszesz zgadzam się z tym w 100%

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A ja dalej twierdzę ,że może być ładny,zadbany i bezwypadkowy egzemplarz który warto obejrzeć.
    Wolałbym takiego niby golasa ,chociaż wcale taki biedny nie jest, niż "full wypas" ulepiony w szpachli z kulejącym silnikiem.
    Przypuszczam ,że jak by miał skórę w ładnym stanie to nie jeden by się na nią ślinił.
    Jedź zobaczyć bo inaczej się nie dowiesz a to czy ma lodówkę czy nie to drugorzędna sprawa przy 17 letnim aucie.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    42
    BMW
    e38 740iA M60
    Skąd
    LDZ
    Jak dla mnie cena nieadekwatna i auto zasadniczo niesprzedawalne, wiec jak jest w dobrym stanie i kupisz to zostaniesz z nim na lata :) Przebieg prawie 400.000 (swoją drogą jak na taki przelot to środek jest jak nowy) i bez skór a kupować z zamiarem dokładania ksenonów i skóry do fury która wcale okazją cenową się nie wydaje to już moim zdaniem średni pomysł. Do tego to już polift, czyli z vanosami.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar winmediacenter
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    534
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Sulejowek
    Co do koloru kwestia gustu ale do limuzyny zielony pasuje tak samo jak czarny mat. Bida i tyle nie ma co się za tą cenę angażować.

    A poza tym lepiej mieć dobrze wyposażonego bezwypadka niż takiego samego biedaka.


    Edytuj posty!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 05-03-2016 o 13:52

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    5
    BMW
    e38
    Skąd
    Kraków
    Zdaję sobie sprawę że jak na e38 to nie jest to najbogatsza wersja, natomiast patrząc z praktycznego punktu widzenia jest wszystko co będzie mi potrzebne do jazdy czyli tempomat, automatyczna klimatyzacja i co najważniejsze komfort jazdy :). Jeśli stan techniczny okażę się OK to będę chciał zbić cenę gdzieś do 13 tyś i myślę że będzie to niezły wybór, patrząc na rynek wtórny samochodów jest tragedia... :( szukam samochodu od ponad dwóch miesięcy i znaleźć w Polsce coś godnego uwagi na prawdę graniczny z cudem.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    51
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez mtsk Zobacz posta
    Zdaję sobie sprawę że jak na e38 to nie jest to najbogatsza wersja, natomiast patrząc z praktycznego punktu widzenia jest wszystko co będzie mi potrzebne do jazdy czyli tempomat, automatyczna klimatyzacja i co najważniejsze komfort jazdy :). Jeśli stan techniczny okażę się OK to będę chciał zbić cenę gdzieś do 13 tyś i myślę że będzie to niezły wybór, patrząc na rynek wtórny samochodów jest tragedia... :( szukam samochodu od ponad dwóch miesięcy i znaleźć w Polsce coś godnego uwagi na prawdę graniczny z cudem.
    Kolego, jeśli szukasz dopiero 2 miesiące to przygotuj się jeszcze na trochę... Ja swojej szukałem prawie 2 lata i nie znalazłem w Polsce tylko Holandii.
    Dokładnie sprawdzaj wytypowane egzemplarze bo jest bardzo dużo min...

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Fotele tzn ladne fotele skorzane w prądzie a jak ktos jeszcze kontury to trochę kosztują ja mam manualne w skórze i to trochę mnie boli .

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Pokrowiec na samochód...
    Przez alkoholic w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-01-2014, 15:28
  2. [E38] Nareszcie samochód :D
    Przez Siara w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-06-2011, 06:23
  3. Skradziono samochód
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-06-2011, 22:07
  4. Assistance na samochód
    Przez Derreg w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 17:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •