Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: chrysler informacje

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    chrysler informacje

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6100045 moj kolega chce kupic na wiosne cos takiego moze macie jakies informacje jak ten samochod sie sprawuje jakie sa koszty jego utrzymania i wogole chodzi mi o model a nie dokladnie to auto z linka.

  2. #2
    Kiedyś się troche zainteresowałem 300M (albo odwrotnie) i jak tak poczytałem to jest dość średnio z serwisem chrystlerów u nas. A poza tym to chyba nienajgorsze autka ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Jest to całkiem fajne autko - bardzie zabawka niż uzytkowe (nawet w wersji sedan - tu cabrio).

    W usa jest to uznane auto (jako marka), niestety w Polsce serwisy jego są jeszcze "kulawe".
    Do chryslera na allegro i e-bayu są dostępne części, ale niestety wiele z nich ma jakość marną, jak to allegówno.

    Z tym autem to jak z 7er, pierwsze po kupnie to znalezienie i oswojenie dobrego mechanika-magika do tego auta.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Eee, umówmy się - Sebring to nie Olds Aurora czy Lincoln Mark VIII... Ani ceny części nie powinny zabić (sporo tam chyba Mitsubishi...) - ani z dostępnością/serwisem nie spodziewałbym się tragedii.
    A, Chryslery z lat '90 (generalnie) są znane z fatalnych skrzyń, więc warto dowiedzieć się jak wyglądało to w Sebringu II generacji.
    Jakichś konkretów o tym modelu niestety nie potrafię powiedzieć.

    A w ogóle - to lepiej poszukajcie info na FlamingWheels i AECC niż tu... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    cześć chore ceny znajoma miała Chryslera cabrio trochę starszego pad jej akumulator zanim go znaleźliśmy minęło 1,5h później się okazało ze akumulator jest amerykańskim wymysłem i w aso kosztuje 1200zl i3 tygodnie czekania :) to taki jeden szczegół namówiłem ja zęby się wyzbyła i tak zrobiła ;D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Hm, dziwna historia z tym aku... Napięcie przecież to samo, więc jedynie klemy mi przychodzą do głowy - chociaż ja w żadnym amerykańskim aucie nie spotkałem specjalnie wymyślnych...

    Osobiście raczej bym się Sebringa nie bał ze względu na "egzotykę" - co najwyżej musiałbym zbadać kwestię awaryjności.
    Ludzie miewają dużo dziwniejsze auta i jakoś je serwisują - np. w mojej okolicy widuję Infiniti Q45 i nie to najnowsze, tylko drugą generację ('97-'01). Podejrzewam że Sebring przy tym to pikuś :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    klemy z boku akumulatora wkręcane akumulator w zakolu :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez LISU77
    chore ceny
    taaa...Ja mam 300C 07' i jest to chyba flagowy model Chryslera i ceny części są bardzo normalne,nie przesadzajcie już tak bardzo.

    Sebring-a też kiedyś miałem tyle ze sedana ze stanów na sprzedaż lecz nim nie jeździłem.Jakoś nie podobało mi się to auto,jednak wykonanie wnętrza nie zachwyca w tym aucie.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    46
    BMW
    Chrysler 300M
    Skąd
    Warszawa
    Chryslery poza plastikowym wykonaniem są bardzo przyjemnymi autami. Dla mnie ważne jest by auto miało tzw. duszę :) Mój 300M to ma, choć nie obraziłbym się za E65 z duszą :)

    Pozdr.

  10. #10
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez szmiciu
    Chryslery poza plastikowym wykonaniem są bardzo przyjemnymi autami. Dla mnie ważne jest by auto miało tzw. duszę :) Mój 300M to ma, choć nie obraziłbym się za E65 z duszą :)

    Pozdr.

    To kotleta odgrzałeś .....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •