Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Emblemat BMW - co wybrać?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,105
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    Post Emblemat BMW - co wybrać?

    Noszę się z zamiarem powymieniania emblematów BMW w moich bawarkach. Cena nowego nie zachęca. Może gdybym tylko w jednej chciał zmienić to bym się skusił. Ale z 2 strony już kiedyś mi ktoś zwinął znaczek i nie chciałbym komuś prawie 200zł podarować.

    Na alledrogo jest tyle różnej maści emblematów, że głowa boli. Prawie wszystkie są super oryginalne. A jak to jest w rzeczywistości?
    Może ktoś ma doświadczenie, kupował bądź zna się na rozpoznaniu oryginalnego znaczka.

    Z tego co wiem to na chwilę obecną chyba BMW stosuje znaczki z czarnym spodem (też dostępne na aukcjach). No ale zawsze były ze srebrnymi i takie też są. Jestem trochę w kropce co wybrać, żeby było dobrze.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #2
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez Supermen Zobacz posta
    Noszę się z zamiarem powymieniania emblematów BMW w moich bawarkach. Cena nowego nie zachęca. Może gdybym tylko w jednej chciał zmienić to bym się skusił. Ale z 2 strony już kiedyś mi ktoś zwinął znaczek i nie chciałbym komuś prawie 200zł podarować.

    Na alledrogo jest tyle różnej maści emblematów, że głowa boli. Prawie wszystkie są super oryginalne. A jak to jest w rzeczywistości?
    Może ktoś ma doświadczenie, kupował bądź zna się na rozpoznaniu oryginalnego znaczka.

    Z tego co wiem to na chwilę obecną chyba BMW stosuje znaczki z czarnym spodem (też dostępne na aukcjach). No ale zawsze były ze srebrnymi i takie też są. Jestem trochę w kropce co wybrać, żeby było dobrze.
    wiekszość to syf po 1 roku w gorszym stanie niż stare ori kupowałem 3 komplety tanich i dopiero po 70zł szt od jakiegoś oszołoma z allegro doszły po 3 tygodniach pyskówki po czym zawiesili mu konto za negatywy trzymają sie jak na razie świetnie także jak będziesz szukał na to 20/40zł nie patrz


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  3. #3
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja do e38 kupowałem znaczek na maskę w granicach 60zl na allegro i na moje oko był to ori. Przynajmniej tak wyglądał. Przyszedł w folii z aso a jego wykonanie było na prawdę super. Jeśli była to podróbka to wykonana pierwszorzędnie i niczym nie odbiegala od ori.

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Ja do e38 kupowałem znaczek na maskę w granicach 60zl na allegro i na moje oko był to ori. Przynajmniej tak wyglądał. Przyszedł w folii z aso a jego wykonanie było na prawdę super. Jeśli była to podróbka to wykonana pierwszorzędnie i niczym nie odbiegala od ori.
    Kilka lat temu rzeczywiscie w tej cenie mozna bylo kupic ori znaczek w ASO ale ostatnio BMW odbilo i wariuja z cenami bardzo duzo czesci poszlo o 200% w gore (znaczki, laczniki nadkoli, dekielki felg)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,105
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ja właśnie się zainteresowałem tymi znaczkami w okolicach 60zł. Dodają jeszcze te gumki do mocowania. Trochę się tego sprzedało i negatywów nie widać.

    BOSS to się zgadza. Ja dekielki kupowałem po 20 kilka złotych za sztukę kilka lat temu w ASO a teraz cena jest zabójcza...
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Kumpel miał dużo nowych, oryginalnych znaczków na maskę przód. Cena ok 80zł. Jeśli ktoś zainteresowany to dajcie znać, dowiem się ile sztuk mu zostało.
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Cytat Zamieszczone przez Pawliko Zobacz posta
    Kumpel miał dużo nowych, oryginalnych znaczków na maskę przód. Cena ok 80zł. Jeśli ktoś zainteresowany to dajcie znać, dowiem się ile sztuk mu zostało.

    A na maskę przód i klapę z tyłu nie idą takie same czy minimalnie różnia sie wymiarem ??

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,105
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Są takie same w większości BMW. Niczym się nie różnią. Ale np w E36 cabrio jest na pewno inny na tył.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Cytat Zamieszczone przez Supermen Zobacz posta
    Są takie same w większości BMW. Niczym się nie różnią. Ale np w E36 cabrio jest na pewno inny na tył.
    tak myslalem sam kupiłem ponad rok temu 2 takie same emblematy i zalozylem ale nie wygładają juz najlepiej

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    41
    BMW
    A8 D2
    Skąd
    Ostróda
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Kilka lat temu rzeczywiscie w tej cenie mozna bylo kupic ori znaczek w ASO ale ostatnio BMW odbilo i wariuja z cenami bardzo duzo czesci poszlo o 200% w gore (znaczki, laczniki nadkoli, dekielki felg)
    Według mnie to po prostu kończą im się zapasy , jak by nie patrzeć takie części często się gubi albo ktoś je ukradnie.

Podobne wątki

  1. [pozostale] Emblemat Klapy Bagażnika BMW E65 iii Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
    Przez michal69_94 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 08:27
  2. Emblemat 730 i
    Przez Kubas525 w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-04-2012, 22:36
  3. [E38] co wybrać ?
    Przez krystianLechia w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 23:44
  4. Zakup BMW - E32 lub E34. Co wybrać?
    Przez marpusz w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •