Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: [mechanika] Potrzebuje wskazowek przy zakupie e38

  1. #31
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań

    Re: czesc

    Cytat Zamieszczone przez jaken83
    Ja za moja e38 750 v12 95 rok 230000 km dalem 12,5 tys wymienilem akus i przekazniki od wycieraczek .Narazie nic sie nie psuje i mimo spalania jestem zadowolony i ten ryk silnika to cos pieknego ,warto szukac a okazja sie znajdzie .Coprawda byl bity ale dobrze zrobiony i troche zawieszenie klupie , oleje wymienione tarcze klocki i inne pierdolki wiec mam spokoj na jakis czas , nic tylko lac i jezdzic .PS lopata na zime sie przyda bo zimowki w zaspach nie daja sobie rady pozdrawiam

    sorka ale takie rzeczy tylko w era... miałeś szczęście więcej jest warta w ubezpieczalni w ubezpieczeniu AC bo jest warta 18600

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    Wiem ze jest warta duzo wiecej ale jak napisalem , okazje sie zdarzaja .

  3. #33
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...Kem znamy sie sporo czasu i wiesz ze tez sie rozgladałem za e38...i miałem podobny pieniądz...Ale stwierdziłem ze lepiej kupic doinwestowane i wypasione e32 niz niepewne e38...Ale jak chcesz na mus e38 to powodzenia ;)

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Jack
    Wydaje mi się ,że nie da się pogodzić tej ceny z takim autem a tym bardziej z gazem i w Polsce zarejestrowane. Można coś znaleźć z początku produkcji 94,95 w takich pieniądzach ale nie w Polsce:(
    Także proponuję lekturę Mobile itp a na pewno coś ciekawego wpadnie.
    Od siebie dodam, że taka rada to była może i dobra - tak gdzieś do lata zeszłego roku... :(
    Od tego czasu EUR podrożało o 40+% i akcyza o jakieś 37% - więc kupno E38 w DE to teraz słaby deal, przynajmniej pod względem czysto finansowym.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    ...pewnie okazje się zdarzają, tyle że po okazyjnym zakupie zwykle jest rozczarowanie. Za dobre auto niestety trzeba zapłacić a szukając okazji łatwo się sparzyć. Kupując auto tej klasy nie szukałbym w niskim przedziale cenowym. Jeśli chodzi o e32 i e38 są to kultowe auta w stylu oldscool mają "Ten błysk w lamie":D nie liczy się rok tylko stan zrekompensuje to późniejsze serwisy naprawy. Dając niewiele i oczekując cudów to droga do zakupu skarbonki.

    Pozdrawiam

  6. #36
    Po 3 primo ultimo - za tą kasę lepiej kup e46 320 w dobrym stanie. Taka moja rada.
    Wybacz Mateusz ale za taki hajs to napewno nie kupisz dobrego e46 320 - watpie zebys kupil 316-318 a te auta to juz nie beemki... R4 to kosiarki nie silniki . e36 i e46 to tylko w R6. A za taka e46 juz trzeba zaplacic ok 20000 zeby bylo ok.

    ja szukam nie tylko e38 szukam rowniez e39 528i albo ewentualnie 523i

    e38 jakie by mnie zainteresowalo to srebrne, czarne albo jakis inny kolor ladnie wygladajacy z cala reszta, rocznikow nie szukam wysokich wystarczy 95-97 oprocz pierwszego wypustu 94 no i zeby miala skore i to wszystko z takich wymagan, glownie mi chodzi zeby nie miala rdzy i zeby miala piec jak dzwon, moze tez byc bez lpg nie jest to akurat u mnie wyznacznikiem, jesli znacie jakies inne ogloszenia niz te z allegro i oto moto to wklejajcie do tematu moze ktos ma jakas bryczke w przystepnej cenie

    pozdro

    PS. wazne jakie jest auto a nie schemat za tyak malo to padake i skarbonke kupisz

    twardo depcze po glebie i wiem czego chce, dopinam swego

    jak znajde i kupie to wkleje i pokaze - bez wzglegu czy bedzie to 3,5,7 buma to buma lubie zmieniac auta a czwarta trojke brac to mnie juz mdli troszke

    ta fajna za 16000 by pewnie poszla no ale do oplat zeby oplaty wyszly ze 2000 to bym ja zawinal

    bardzo mi sie podoba

    http://moto.allegro.pl/item564819215..._jak_nowa.html
    Białe BMW e32 735i - 12 500 PLN - 600 730 967 - poprostu PERFEKT!!!

    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9975241

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    82
    Cytat Zamieszczone przez kem44
    no ładne autko, ja mam podbną tylko w czarnej skorze i z chromowanymi obramowkami szyb. Nawet swiatła identyczne :P Skoro w PL za tyle sprzedaje i mowi ze jeszcze do negocjacji to za ile musiał kupic je w DE??

    http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW

  8. #38
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    KEM44 mam takie samo zdanie jak ty ze jak bmw to ciornyj bummer i tylko benzina :hah:
    jak chcesz ekonomiczne autko i benzynke to tylko 2,8 albo 4,4(choc ta opcja nie jest za bardzo ekonomiczna) ale ja mam 2,8 i nie narzekam wiec smialo moge polecic ale na slasku uwazaj na ELVISA on tym swoim klekocikiem 5,4 objezdza
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #39
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    To pomyśl co robie z 2,8 :hah: :hah: :hah:

  10. #40
    Początkujący Użytkownik Awatar rafal25bn
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    97
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Będzin
    Ja mam 4.0 bardoz dobra wersja. gdybys chcial jakies info ode mnie to pisz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •