Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: [mechanika] Potrzebuje wskazowek przy zakupie e38

  1. #21
    ELVIS nie lubuje sie w dieslach sorry ze moze Cie to urazilo ale dla mnie TDS to wrozenie z fusuf czy moze trafie kiepska sztuke po kretynie czy moze swietna po starszym gosciu

    mowia ze sa gowniane te TDSy wiec po co sie pakowac na sile w to co bylo nie raz juz przerabiane czyli pekniete glowice, wymiany pomp , pompo wtryskiwaczy i innych czesci jak mial bym brac diesla to 3,0 ktory z kolei jest bardzo chwalony i z tego co slyszalem to byl swego czasu silnikiem roku...

    klekot to klekot - osobiscie nie lubie i juz

    prawdziwa beta to BENZINE - no i ten piekny dzwiek R6 albo V8

    sa bezwypadkowe auta tylko trzeba takie trafic

    paulo79 - dzieki za pomoc - ktos moze jeszcze udzielic w stylu kolegi?
    Białe BMW e32 735i - 12 500 PLN - 600 730 967 - poprostu PERFEKT!!!

    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9975241

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    A ja na mojego TDSa nie narzekam... nie jest to jakaś rakieta ale jeździć się da a do awaryjnych nie należy..

  3. #23
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Spoko ,wcale mnie nie uraziłeś :) ale kupując w złym stanie 3.0 D ,koszty naprawy są o wiele wyższe niż przy TDSie. pozdrawiam :)

  4. #24
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    heh jak ktoś kupuje 15 letnie BMW to raczej nie myśli o przyszłości ;) a już na pewno nie ma zamiaru dokładać rzeczy niesamowicie drogie i rzeczy przy montażu których niejedno krotnie będzie trzeba rozebrać pół auta

    Ta tu co drugi zrobił indyviduala i bebeszył auto .... Przynajmniej wie co ma ;D ;D ;D
    No właśnie czytałem ostatnio jakie wynalazki niektórzy robią :D a myślałem, że ja mam poryte na wieczne grzebanie ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    koledzy ogolnie wiemy ze TDS w bmw jest kiepskim motorem nie chodzi tu o jego osiagi ale o awaryjnosc,jest poprostu drozszy w utrzymaniu. Oczywiscie nie kazdy bo jak ktos piesci motorek,dba o niego to wytrzyma dluzej niz buda ale z reguly jest tak ze wiekszosc TDS-ow jest w rozsypce i ludzie sprzedaja je bo pompy maja slabe, bo olej biora, bo swiece nie grzeja itd itp i maja milion km a trafienie na igle graniczy z cudem.Z kolei nowesze jednostki na common reilu sa idealne pod warunkiem ze tez ktos o to dba bo nie sztuka jest kupic common reila a po kilku miesiacach wymieniac wtryski ktore czesto padaja od zlej jakosci paliwa. Osobiscie jestem zwolennikiem benzyny ale znam takich ktorzy wola rechoty i za nic na swiecie nie przesiada sie do benzyny. Kazdy ma swoje zdanie i swojego konia.Pozdrawiam

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    paulo79 - dzieki za pomoc - ktos moze jeszcze udzielic w stylu kolegi?[/quote]

    Kolego,ja w mojej ex 728 przez nie cale 2 lata(oprucz wlasnych innowacji..)jezdzac w wiekszosci na 19'' wymienilem laczniki stabilizatora(ok 40zl/szt),tyleje plywajaca tylnego wahacza(ok 70zl/szt),tuleje przedniego wahacza(ok 60zl/szt) i to WSZYSTKO!

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Ok ja też się wypowiem bo zeszłym miesiącu kupiłem a wcześniej szukałem przez 4 miesiące.
    Po 1 primo - za cenę 17000 zapomnij o e38 w dobrym stanie - będzie w niej dużo do zrobienia - te które oglądałem poniżej 20000 nadawały się do solidnego remontu - o ile jeszcze się nadawały.
    Po 2 primo nigdy nie kupuje się auta za całą kasę jaką się ma - a jak posypie się jakaś pierdoła za powiedzmy 100 zł to już nie będziesz miał kasy i auto będzie stało w garażu? :D
    Po 3 primo ultimo - za tą kasę lepiej kup e46 320 w dobrym stanie. Taka moja rada.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38
    Ok ja też się wypowiem bo zeszłym miesiącu kupiłem a wcześniej szukałem przez 4 miesiące.
    Po 1 primo - za cenę 17000 zapomnij o e38 w dobrym stanie [...]
    Po 2 primo nigdy nie kupuje się auta za całą kasę jaką się ma [...] Taka moja rada.

    Mam to samo zdanie.

  9. #29
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Jak sie kupi e 38 za 17 000zł ,to sie włoży do niej z 10 000zł

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one

    czesc

    Ja za moja e38 750 v12 95 rok 230000 km dalem 12,5 tys wymienilem akus i przekazniki od wycieraczek .Narazie nic sie nie psuje i mimo spalania jestem zadowolony i ten ryk silnika to cos pieknego ,warto szukac a okazja sie znajdzie .Coprawda byl bity ale dobrze zrobiony i troche zawieszenie klupie , oleje wymienione tarcze klocki i inne pierdolki wiec mam spokoj na jakis czas , nic tylko lac i jezdzic .PS lopata na zime sie przyda bo zimowki w zaspach nie daja sobie rady pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •