Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: cos piszczy pod maska

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    cos piszczy pod maska

    witam dzis rano dalo sie we znaki jakies piszczenie spod maski (nie jest to pasek). Otworzylem maske i piszczenie dochodzi z okolic wiska i paskow jakby jakies lozysko czy cos. Motor 3.0. Co tam moze piszczec? Pytanie drugie: czy przetwornice od xenonow moga miec wplyw na dzialanie komputera od gazu? Od momentu zalozenia zestawu hid w momencie przelaczenia sie na gaz auto dusi sie i czasem gasnie.Dopiero jak nabierz wiekszej temperatury chodzi normalnie.Wczesniej tak nie bylo dlatego pytam. Glownie chodzi mi o to piszeczenie bo mnie denerwuje.Pozdrawiam

  2. #2
    Piszczeć mogą rolki o paska, napinacz, może też pompa wody. Miałem to samo. Nie są to drogie elementy. Można je wymienić jak są na wykończeniu bo jak padną do końca to może być gorzej.
    Co do elektryki to może masz jakiś przebicie :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    po odpaleniu odczekaj kilka minut i włącz światła. Jeżeli poziom hałasu wzrośnie i będzie wyraźniejszy to będą to rolki alternatora (sam mam teraz do wymiany)

    a jeżeli chodzi o HID to nie raz zalecałem bardzo drogie zestawy aby ludzie nie mieli takich problemów. Jeden ze sprzedawców miał dobry tekst:

    "Jeżeli masz w aucie coś więcej jak elektryczne szyby kup dobry zestaw HID" czy coś w tym stylu :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •