Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Pytanko o auto dla kobiety

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava

    Pytanko o auto dla kobiety

    Panowie chciałem was zapytać o toyotke rav 4. Czy ktoś z was użytkował taki pojazd. Chodzi mi o rocznik 97-99 pięciodrzwiową, z silnikiem 2 litry benzynka.Co myślicie o takim aucie dla kobiety? Myślałem o automacie. A może inny pomysł na auto dla kobiety? Ona myślała o mercedesie A klasa , ale ja jakoś nie jestem przekonany. Ta Ravka bardziej mi się widzi. podobno niezawodna.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #2
    Polecam X3. Proste i najmniej zawodne BMW. Naprawde nic sie nie dzieje, a milo jezdzi. RAV4 jest po prostu glosne

    A klase A zostaw w spokoju. Kolega co ze mna pracuje robil 8 lat w MB...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Użytkuję Rav4 z 2005 na codzień, 2.0 16v 4WD automat, tyle że 3d a nie 5. Polecam jak najbardziej, jak zresztą każdego japońca, niezawodne w 100%, fakt że dość głośna ale znacznie tańsza od X3 i na pewno dużo tańszy serwis. Spalanie w zimę dość spore jak na takie małe autko, ale jeździ się rewelacja, zwłaszcza na polskich drogach :D

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Polecam X3. Proste i najmniej zawodne BMW. Naprawde nic sie nie dzieje, a milo jezdzi. RAV4 jest po prostu glosne

    A klase A zostaw w spokoju. Kolega co ze mna pracuje robil 8 lat w MB...
    No tak Sylwek, tylko że RAV4 z 99r i X3 dzieli przepaść cenowa, a Wiku pewnie nie chce wydać tyle kasy... ;)
    Wiku, a może Honda Prelude, albo Celica...??? Kobiety lubią takie autka... ;)

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No Sylwuś troszkę po bandzie poszedł z tą X3 :D :D :D Pewnie że fajne auto, ale tak jak Słowik mówi ,za wysokie pieniądze. Honda fajna , muszę Małej pokazać. A z tym mercedesem to tak jak myślałem, Sylwek szybko wybił mi to z głowy tym jednym zdaniem. Jeszcze myślałem o Toyotce Yarisce.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Wiku widze że masz duży rozrzut ;D od RAV4 do Yarisa . Moja teściowa ma Yarisa-tego nowego i jeśli Twoja żona jeździ tylko po mieście , robi krótkie odcinki i nie przeszkadza jej głośnośc silnika to Yaris jest ok. Wszystko chodzi delikatnie i lekko- w sam raz dla kobiety.
    Natomiast na dłuższą metę Yaris jest niewygodny i męczacy. Zależy ile kasy chcesz przeznaczyć na samochód. Może Corolla? Miałem taka i jest do bólu nudna ale też do bólu niezawodna. Paliła też bardzo mało--> 2.0 D4D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Rozrzut jest spory bo nie ma twardo określonej linii. Na razie tak sobie sonduję i porównuje. przeznaczyć chciałem ok 18 tys na auto.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    ...przeznaczyć chciałem ok 18 tys na auto.
    Eno - trzeba bylo tak od razu! Rzeczywiscie X3 poza progiem, ale dobry jest. O Yarisie moge sie wypowiedziec, bo mialem sluzbowego. Jak EVAN pisze - na miasto spokojnie - fajnie sie nim jezdzi ale cos powyzej 50 km lub godzine jezdy to porazka. Byle ze wspomaganiem, bo bez to mozna znienawidziec. Po prostu ciezko chodzi i mozna sie umeczyc. Jedynie nie podobalo mi sie ze jest maksymalnie zwykla. Morze szarego plastiku

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C757565A7





    A może taka honda crv. Tez nawet mi się podoba i ładne wyposażenie. Jeździł ktoś czymś takim??? :D :D
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  10. #10
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Wiku - polecam Subaru Forester, jeździłem Toyotą RAV4 i Subaryną - nie ma porównania, oczywiście na korzyść Plejady. Pozdrawiam
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •