Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Pytanko o auto dla kobiety

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    A może taka honda crv. Tez nawet mi się podoba i ładne wyposażenie. Jeździł ktoś czymś takim??? :D :D[/quote]

    Miałem taką kiedyś przez krótki czas do handlu i uważam, że jest to na prawdę fajne autko...
    Osobiscie wolałbym od Ravki, moim zdaniem jeżdzi się przyjemniej ;)

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    A możecie coś więcej napisać o Foresterze. Zainteresowałem się tym autkiem. Porównując ceny aut które wymieniłem to forester nie wypada źle, a zawsze co subaru to subaru. chociaż ta Honda tez wydaje mi się fajna.

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7589207

    ten mnie zainteresował.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Troszkę poczytałem o foresterze i ogólnie opinie nie są złe. Użytkownicy narzekają na tylne amorki które są z NIVO i ogólnie na drogie części do tego modelu. Ale to pewnie zależy co dla kogo jest drogie to ogłoszenie które wkleiłem wydaje się dość ciekawe. Może we wtorek się wybiorę do wawki. Zobaczymy.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Byłem Dziś i obejrzałem tego forestera:
    http://picasaweb.google.pl/Malgorzata709/Subaru#
    Ogólnie auto nie wygląda źle Z zewnątrz do zrobienia przedni zderzak (malowanie i klejenie-bez wymiany da się go zrobić i lekko zarysowane drzwi.)Auto nie miało raczej żadnego dzwona , malowane były listwy na drzwiach. W ASO stwierdzili że automat lekko wycieka, do wymiany tuleja gumowo-metalowa na przednim prawym wahaczu, wyciek z przekładni kierowniczej(do uszczelnienia się nadaje)wyciek spod pokrywy zaworów, no i rozrząd do wymiany. Czyli tak na szybko myślę ze około 4 tys trza włożyć. Ale cena tez nie jest wygórowana.Około 15500zł. rok 2000 , silnik 2,0 turbo 170 koni. Co robić.?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  5. #15
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja bym się zastanowił czy Twojej żonie jest potrzebna turbina. Wiem że róznie z nimi bywa w subaru. Bokser bez turbiny to naprawdę dobra jednostka i bardzo wytrzymała.
    Co do wycieków to myślę , że to normalna rzecz w uzywanym aucie. To wszystko jest do zrobienia.
    Czyli jak zawsze - decyzja należy do Ciebie ;D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Nie wiem ile twoja kobieta ma prawko i czy to będzie jej pierwszy samochód. Jak tak i jest świeżym kierowcą proponuję Forda Pumę 1.7 ja osobiście swojej narzeczonej taki sprawiłem i jest w niebo wzięta! Pytając Ją ostatnio czy chciała by zmienić samochód powiedziała ,że chyba zwariowałem. Mało pali bardzo elastyczne auto ,bardzo dobre przyśpieszenie no i wszędzie się wciśnie. Bardzo mało awaryjne tylko problem z blacharką jak to Ford ale nie jest beznadziejnie. Ja i moja Narzeczona polecamy gorąco.

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Tak Evan , masz racje ze turbina nie jest jej potrzebna , tylko jest takie "ale" że w tych foresterach w takiej cenie to za dużego wyboru nie ma. Ten był blisko to się przejechałem , byłem nim w serwisie i wiem co do zrobienia. Zaproponuje gościowi aby udzielił mi duuużego rabatu na te naprawy i zobaczymy.???
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Cytat Zamieszczone przez Jack
    Nie wiem ile twoja kobieta ma prawko i czy to będzie jej pierwszy samochód. Jak tak i jest świeżym kierowcą proponuję Forda Pumę 1.7 ja osobiście swojej narzeczonej taki sprawiłem i jest w niebo wzięta! Pytając Ją ostatnio czy chciała by zmienić samochód powiedziała ,że chyba zwariowałem. Mało pali bardzo elastyczne auto ,bardzo dobre przyśpieszenie no i wszędzie się wciśnie. Bardzo mało awaryjne tylko problem z blacharką jak to Ford ale nie jest beznadziejnie. Ja i moja Narzeczona polecamy gorąco.
    Tak tylko jest taki problem że moja chce duże auto i już, nie przegadasz . :hah:
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  9. #19
    Jak gościu da korzystną cenę to ja bym brał i od razu wstawiał na serwis. Trzeba tylko kobiecie powiedzieć jak jeździć żeby nie zarżnąć turbo.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #20
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Też jestem tego zdania, dobra cena czyni cuda ;) Do roboty jak w każdym aucie, a jak gość zgodził się na sprawdzenie w serwisie tzn. że auto jest pewne i nie bite - to jest bardzo ważne. Auta te bardzo dobrze się prowadzą, prawie jak BMW :D

    P.S. Jedyne auto do którego mam sentyment ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •