Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: BMW E38 750 Co myślicie?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Chromik1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    170
    BMW
    750 il 2001 318 i 1992
    Skąd
    Libiąż-Małopolska
    Witaj. Chyba jestem optymistą , obydwie warte uwagi a w szczególności czarna. Mam podobną z podobnym przebiegiem i w podobnym stanie zachowane wnętrze.Komora silnikowa czysta, bagażnik też, sprawdził bym vin i stan ogólny. [w V12 musisz się zakochać albo musi Cię być stać w innym przypadku będzie bolało] pozdrawiam
    Bóg stworzył życie, Otto je rozpędził, Diesel je napędził, Vankel je zakręcił a Ja z tego życia korzystam.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar strzala1
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    29
    BMW
    E38 750i, 728i, E24 635CSi
    Skąd
    Kielce
    Jak jesteś zainteresowany to będę swoją v12 sprzedawał, mieści się w budżecie ale jest do opłat.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    21
    BMW
    740iL
    Skąd
    Rzeszów
    Powiem tak. Dostęp do części mam bardzo dobry bo po cenie hurtowej pracuje w branży motoryzacyjnej ale i tak sie trochę cykam. Bo wiadomo jak sie trafi na jakiś szczep to nie ma rady co by nie wymienić i tak będzie sie je.... psuć. W E38 zakochałem się od pierwszego wejrzenia jak zobaczyłem w transporterze tylko brakowało mi jaj żeby kupić. A podejrzewam ze jeszcze z 10lat i będzie można całkiem zapomnieć.
    Tak się dziś zastanawiałem nad tym co napisaliście i juz zacząłem myśleć nad tą 730 ale niee chcę samochodu na gnoju (nie ublizajac mikomu)
    http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-bmw...tml#3f6c292fce
    Strzała1 podeslesz jakieś fotki?

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez edek852 ; 23-02-2016 o 17:25

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar strzala1
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    29
    BMW
    E38 750i, 728i, E24 635CSi
    Skąd
    Kielce
    wyslij adres mejlowy na pw

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jak nawet w ASO BMW byś pracował to rabaty by Cię nie uratowały przy niektórych częściach. A zamienników nie ma. Słuchaj starszych. My Cię nie chcemy zniechęcić. Każdy tu jest pasjonatem BMW serii 7. Ale mamy te auta, serwisujemy je i każdy wie ile to kasy pochłania. A co dopiero V12.
    Kupisz trupa i za chwile będzie 10 postów dziennie typu: nie pali na jedną stronę, nie ma mocy, nierówno pracuje, pomocy, nie działa... etc.

    Zakochać to się trzeba z głową.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2015
    Posty
    21
    BMW
    740iL
    Skąd
    Rzeszów
    Wiem, przyznaję Ci rację supermen ... jak niekiedy przyjdzie kupić jakieś części to głowa mała...a V12 x2 :D

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    Eee tam, straszycie kolegę

    Dobrze sprawdź auto przed zakupem (solidna jazda próbna od całkiem zimnego silnika + ktoś kto się zna na tym modelu + serwis). Jak ktoś w miarę dbał o silnik i skrzynię i wiedział jak to działa to reszta jest do ogarnięcia. Nie kupuj auta od kogoś biednego (bo to gwarancja tego, że usterek nie usuwał albo najtańszym kosztem i prowizorycznie). Czy ktoś miał kasę łatwo poznać choćby po oponach. Nie wierz w nic czego nie możesz potwierdzić fakturami albo w warsztatach.

    I przynajmniej wnukom powiesz kiedyś na łożu śmierci, że miałeś widlastą dwunastocylindrową bestię a nie, że przez całe życie jeździłeś jak oni czymś, co miało mniejszą pojemność skokową od butelki coca-coli.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Ja kiedyś miałem tez reanimowac pewną 750 ale policzylem do 10 wziąłem 3 głębokie wdechy ocenilem sytuacje zaproponowalem realna cene za samochód i sie nie dogadalem ... w Niemczech sa jeszcze w miarę egzemplarze ale trzrba szykowac dobrą walizkę

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

  9. #19
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa

    Post

    Nie ma o robić też ze starego BMW V12 tragedii. Nie wiem jakie masz możliwości finansowe, bo to, że masz teraz 16tyś, nie oznacza, że za miesiąc nie będziesz miał drugich.

    Musisz na chłodno liczyć 1 tyś PLN miesięcznie na auto przez okres co najmniej roku, dwóch, jeżeli jesteś estetą i lubisz jak wszystko jest w oryginale i naprawione tak jak wyszło z fabryki. Owszem może się zdarzyć awaria skrzyni i nagle pójdzie 5, 6 tyś, ale te silniki są bardzo proste w budowie i trwałe. Im lepsze auto kupisz teraz tym taniej będzie później.

    Dużo można kupić w zamienniku, ale wielokrotnie zostaje oryginał. A euro drogie i ceny w ASO są średnie.

    Na koniec zostaje kwestia robocizny. Jeżeli robisz sam jest ok, jeżeli wszystko zlecasz, to po pierwsze musisz się zorientować, czy ktoś w Rzeszowie bardziej nie zepsuje tego auta niż naprawi. Druga sprawa to koszty napraw.

    Nadal uważam, że będziesz bardziej zadowolony z e32 750 niż z e38 750 w deklarowanym budżecie.
    pozdrawiam Bartek

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    112
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    jesteś ?
    W 2014r po długich poszukiwaniach mojej wymarzonej e38 stwierdziłem, że z tymi autami jest trochę jak z kobietami, oczywiście nie obrażając płci pięknej :) ale....

    Nie bierze się wszystkiego na pałę ;)

    Myślę, że 16k to zbyt mało jak na v12 chyba, że jak kolega ttrol wspomniał. Takie zdrowe 1k miesięcznie dodatkowo przez najbliższe 2 lata i jakoś to będzie :) Wylej kubeł zimnej wody i pomyśl nad 728i, ew 740i

Podobne wątki

  1. [E38] 750 long co myślicie
    Przez scott w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-06-2014, 20:29
  2. Styling 87 BMW X5 allegro profukcja ITALIA co myślicie???????
    Przez Marcin19 w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-07-2013, 22:03
  3. Co myślicie o BMW 130i ???
    Przez Jakub w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 07:33
  4. Co myślicie o takim porównaniu BMW e38 vs e39???
    Przez bitek-bitek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 22:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •