Udało mi się dokupić odpowiednio długie paluszki i gra gitara ;) A co do braku dzwonienia ze słuchawki to musisz w idrive mieć zaznaczoną opcje telephone base czy jakoś tak, to jest właśnie wyłączenie bądź włączenie parowania słuchawki z systemem
Udało mi się dokupić odpowiednio długie paluszki i gra gitara ;) A co do braku dzwonienia ze słuchawki to musisz w idrive mieć zaznaczoną opcje telephone base czy jakoś tak, to jest właśnie wyłączenie bądź włączenie parowania słuchawki z systemem