Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: 750iL - prośba o porady

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    47
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Rawa Mazowiecka
    Po odpaleniu wszystko gasło jak należy. Wyświetlił się tylko komunikat o małej ilości płynu chłodniczego.

    Co do trupiostwa tego auta to poniekąd się zgadzam. Początkowo auto chciałem kupić z zamiarem wyjęcia gratów i wsadzenia do mojej drugiej E32 (tutaj zdjęcie: http://zapodaj.net/01da9ee293603.jpg.html - to auto również odratowałem gdyż stało już na złomie lecz dałem jej drugie życie) lecz po przeczytaniu trochę o tym aucie moje plany się zmieniły. BMW E32 750iL w podobnej specyfikacji wyszło na świat około 5000 sztuk co już czyni to auto wyjątkowym. Do ciekawszych rzeczy można zaliczyć właśnie lodówkę na szampana, oddzielny panel klimatronika dla pasażerów z tyłu, oddzielnie radio z tyłu, wszystkie fotele w maksymalnej elektryce jak na tamte czasy, tylna kanapa elektryczna, grzana, podwójne szyby, rolety itd. Gdybym je porozkładał a resztę oddał na złom (co by było chyba finansowo najlepszym rozwiązaniem, sporo bym zarobił) to nie mógłbym się nazywać pasjonatem BMW i ciężko by mi było spojrzeć w lustro. Takie auto trzeba po prostu ratować niezależnie od ilości potrzebnych pieniędzy. Takie moje zdanie. Niestety mam 23 lata i jestem jeszcze studentem więc z kasą właśnie nie jest najlepiej i dlatego daje sobie 2-3 lata żeby auto wyjechało na drogi.

    Wertując internety natknąłem się na takie BMW jak moje tylko oczywiście w dobrym stanie. Moje auto jest identyczne, począwszy od silnika po wyposażenie. Tutaj link : http://www.gieldaklasykow.pl/bmw-750...-pln-warszawa/
    Niestety więcej zdjęć nie mam. Przy następnej wizycie w garażu postaram się coś dla Was cyknąć :)
    Ostatnio edytowane przez Kleko ; 21-02-2016 o 12:13

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2013, 21:25
  2. e38 750iL Prośba o ocene...
    Przez badstuff w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 11:40
  3. E39 R6- prośba o porady i opinie
    Przez Jey w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-04-2013, 19:41
  4. Automat porady....
    Przez erni782 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-09-2008, 10:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •