Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: dziwne zachowanie mojej slicznotki...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent

    dziwne zachowanie mojej slicznotki...

    panowie i panie.
    prosze o jakas porade pomoc,tak wiec:
    moja niunka ma 140000mil przejechane stan super.od czasu kiedy ja kupilem AIRBAG lampka sie swiecila skaner wykazal ze mata pasazera jest zepsuta-naprawilem ale po tygodniu dalej sie zaczela swiecic.nie mialem dostepu do dobrego skanera i nie moglem teraz sprawdzic co znowu.ale kilka dni temu zauwazylem ze kontrolka od tej poduchy zaczela sie rzazyc po odpaleniu auta i nie mam klaksonu reszta ok. tak wiec odjechalem jakies 150m i pojawil sie komunikat "trans failsafe program".zatrzymalem sie i odpalilem autko raz jeszcze,to samo ale juz mialem klakson i airbag normalnie swiecil tylko ten komunikat ciagle byl.zrobilem jakies 2km skrzynia super biegi zmienia bez problemu pomyslalem wroce do firmy sprawdze bledy takim podstawowym skanerem EOBD.zgasilem ja na 10min wrtocilem ze skanerem-zero bledow i zero komunikatu.pojechalem do domu.byl spokoj i teraz znowu mi sie to samo zdarzylo.jezdzi super biegi zmienia super odpala na dotyk.zgasilem poczekalem i wszystko ok.nie wiem czy to ma znaczenie ale zaistnialo to po tym jak ja zostawilem na podjezdzie i przod auta byl wyzej jak tyl.

    ps dobrze ze nie widzielscie mojej min po "trans failsafe program" :what: :what:

    co o tym myslicie koledzy.acha uzylem funkcji szukaj ale nie znalazlem zadnej odp.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Napewno podpięcie pod kompa da jakiś obraz sytuacji ....

  3. #3
    A sprawdz napiecie ladowania. Bateria OK?

    Pozniej potrzebna glabsza diagnoza...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    dziekuje sylwek7 za szybkie zainteresowanie!!!
    bateria bosch 95AH ma nie cale 9 miesiecy ,napiecie ladowania w tescie zegarow to 13,8volta,bumka zapala jak wariat ale uzywam jej na dojazdy do pracy i robie ok 6km w jedna strone ok 10 min.baterie doladowalem dwa dni temu przez ok 8godzin i jak widzisz dzisiaj znowu gów...moze malo oleju w skrzyni?!?!?!zrobilem nia w 9miesiecy 12000mil
    (19200km) bez problemow
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Bidula robi 12 km w ciągu dnia niezależnie od temp i pogody .... jest niedoładowana !!!!

    Odpal ją na dłużej niż 10 min dzienne ...napewno będzie lepiej ... :D

  6. #6
    Czyli glos Anatola jest wlasciwy

    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Napewno podpięcie pod kompa da jakiś obraz sytuacji ....
    Bez diagnozy nic z tego. Czy skrzynia? Nie sadze. Sadze ze jakis sterownik "smieci" po centrali ale nie dojdziesz do tego przez internet. Kiedys u naszego kolegi klapa nie chodzila i kilka innych rzeczy czasami padalo, a okazalo sie ze czujnik deszczu daje ciala. Przykladow jest milion. Tylko dobry diagnosta Ci pomoze

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A ja ostatnio na TVN Turbo "Zakup kontrolowany 6" słyszałem dobry tekst od prowadzącego :D

    mówił coś takiego:
    To jest amerykańskie auto małe problemy z warjującą elektryką to standard oni już tak mają, że zakupione u nich auta cierpią na skomplikowane choroby z elektryką i elektroniką które normalnym autom europejskim się nie zdarzają a w amerykańskich to chleb powszedni :)

    Może coś w tym jest i ma jakieś psikusy, podjedź na solidną diagnostykę do konkretnego elektryka
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    A ja ostatnio na TVN Turbo "Zakup kontrolowany 6" słyszałem dobry tekst od prowadzącego :D

    mówił coś takiego:
    To jest amerykańskie auto małe problemy z warjującą elektryką to standard oni już tak mają, że zakupione u nich auta cierpią na skomplikowane choroby z elektryką i elektroniką które normalnym autom europejskim się nie zdarzają a w amerykańskich to chleb powszedni :)

    Może coś w tym jest i ma jakieś psikusy, podjedź na solidną diagnostykę do konkretnego elektryka
    Raczej bym się nie sugerował taka wypowiedzią .....

    Robią przewody z papieru?? ... To raczej "wolna wypowiedz redaktorka nie majaca potwierdzenia w rzeczywistości " ..... ;D

  9. #9
    toz to nie forum 406

    Tu nie ma takich klopotow, no chyba ze woz po dzwonku czy po kaluzy po klamki :D :hah: :hah:

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    tak wiec rownierz myslalem panie Anatol ze moze niedoladowana bateria ale jak wspomnialem naladowalemja na maksa juz nie pierwszy raz-zreszta i drugi raz sie pojawilo.jak ja kupilem miala calkiem padake baterie i po kilku dniach musialem kupic ta i nie bylo zadnego problemu.spruboje jutro wyprosic typa bo na przeciwko mojej firmy jest BMW service i maja tam wszystkie graty zeby gleboko wejsc w ecu.

    pierwszy raz jak zobaczylem "trans failsafe...." to na pewno zielony sie zrobilem......tego wlasnie najbardziej sie obawiam.acha mysle ze nie miala wymienianego oleju w skrzyni nigdy?!?!?!?!
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •