Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: dziwne zachowanie mojej slicznotki...

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    W e34 miałem podobny problem coś podpierdzielało troszku prądu ... i robiłem w zimie małe przebigi kole 10-20 km .... i raz na jakiś czas miałem problem z odpałem ... kupiłem nowy aku i zbadałem u elektryka co zjada prądzik ... okazało się ,że centralny ... tylny walczy ze soba czy zamknąć czy nie .... naprawiony( wymieniony na nowy i działało malinka ... ;D

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    "trans failsafe program
    Ja mam to samo mechanik mi powiedzial ze to przez olej (za malo go tam).
    Oczywiscie w skrzyni.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    no dzisiaj ja zostawilem na 1 moze 1.5 godziny i audio gralo dosc.ale wczesniej na padaczce aku nie bylo zadnych problemow nawet ja kilka razy na kable palilem.

    strasznie mnie to wkur... bo nie zaluje na nia kasy stan jest super a jednak problemy,co drugi dzien myta woskowana itd, :/ :/ :/ :?
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    przemo9999 a ile razy/kiedy wymieniales olej w swojej?jak u ciebie chodzi skrzynia?bo u mnie ok.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #15
    Widze ze sporo ostatnio na forum o skrzyniach i oleju. Czytajcie koledzy i glosujcie w ankiecie grega. Ciekawe co wyjdzie ;) ankieta

    Juz 2 tematy sa zalozone i nie trzeba man 3-go ;)

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    heh a mówił tak przekonywująco :D Temat zostawiam znawcom ;) życzę szybkiego i taniego poradzenia sobie z problemem
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    wlasnie wrocilem do domku.podlaczyli mi pod kompa bumke i skasowali bledy,tak szybkoi na odpierd... ze nawet nie moglem bledow spisac.w locie zlapalem ze cos z bocznymi poduszkami w airbagach i odnosnie skrzyni cos z brake switch czyli nic specjalnego.zerknalem na skrzynie dzis i mam 5HP19 z zielona tabliczka czyli lifetimeoil.kontrolka od airbagu nie wrocila ale troche posluchalem muzyki dzis w aucie i jak mialem wracac juz do domu po odpaleniu auta airbag zaczal sie rzazyc odrazu zgasilem i odpalilem i jest super,moze tak jak anatol mowil napiecie spada za mocno.dodam tylko ze te gowna dzieja mi sie pod praca,nawet jak auto cala noc pod domem stoi to nigdy nic sie nie dzieje.....najgorsze sa takie czarodziejskie zeczy.....


    pozdrawiam.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •