Bardzo fajnie, że podpowiadacie :) Co do Francuzów to już mam jednego i uważam, że starczy Kwota o której myślę wydać na auto to w przypadku BMW 16 tyś polskich złotych Muszę zachować jakieś rezerwy na ew. naprawy i gaz. Co do silnika to interesuje mnie benzyna od 2.8 do 3.5 z planem zagazowania w przyszłości. Słyszałem, że 2.8 niezawodny i tańszy w utrzymaniu zaś za słaby, natomiast nie wiem jak wygląda sprawa z 3.0 i 3.5. Skrzynia raczej automatyczna. Osłuchałem się o tym vanosach i więcej złego widziałem niż dobrego więc najlepiej jakby silnik był bez tego słynnego "TU" w nazwie. Pedantem co do auta nie jestem jakimś przesadnym, najważniejsze żeby mnie nie zawiodło w drodze do pracy i w drugą stronę oczywiście. Mój rozum podpowiada Honda Civic VIII UFO no ale to auta całkowicie innego świata i to bardziej byłby wybór z rozsądku a nie z serca jak BMW. Szukam e38 w okolicy żeby sobie chociaż usiąść. Z uwagi na moją pracę może uda mi się kogoś grzecznie zmusić do spotkania i obejrzenia z bliska jak się trafi