Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Przekladnia kierownicza - regenerowac czy kupowac uzywke?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka

    Post

    2-3cm??? Na kierownicy mówisz, czy na drążku sprawdzałeś?

    Z regenerowanymi wiele słyszałem - że wystarczają na rok itd. Piszę "słyszałem", bo prawdy nie znam, ani nikogo, kto by taką włożył i narzekał, czy chwalił. W naszym przypadku nowa jest obrzydliwie droga. Co do używek, to jeśli celujesz w allegro, to nie polecam i piszę już dlaczego... Mój brat akurat przerabiał temat w A6 z trzema handlarzami, którzy pisali, że jest idealna, super kozak, wyciągnięta z auta o niskim przebiegu, a jak przychodziły, to miały większy luz, niż obecna, a wcale najtańsze nie były. Trzeba było się szarpać z burkami bez kultury, telefonów nie odbierali itd... Finalnie jeździ na stukającej i następna będzie regeneracja. Dlatego właśnie bym polecił Ci regenerowaną, jak już, chyba, że masz naprawdę pewne źródło używek.

    Co do samego luzu, to podobno można go jeszcze reanimować - wykasować śrubą przy samej przekładni. Poszukaj na forum, bo 100% już widziałem tego typu temat jakieś pół roku temu. O tutaj nawet jeden ładny wątek z podziękowaniem dla jaro5: http://7er.pl/showthread.php/44923-K...maglownicy-e65

    Każdy robi według swojego uznania, ale ja bym Ci poradził to jednak naprawić dla własnego bezpieczeństwa i komfortu, zamiast jeździć na luzach, kiedy ten koszt i tak Cię nie ominie, a jedynie odłoży się lekko w czasie.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 10-02-2016 o 17:58

Podobne wątki

  1. konczaca sie pompa wspomagania czy przekladnia?
    Przez technics w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 16:10
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-11-2010, 20:47
  3. [mechanika] Przekladnia kierownicza luzy?
    Przez LeSiO w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 16:46
  4. przekladnia kierownicza
    Przez hrabia81 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-04-2009, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •