Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Wymiana

  1. #11
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    sorry stary ale nie wymieniałem oleju w Szczecinie i nie wiem jak wymieniają ;)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  2. #12
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    ja też nie... nawet nigdy w Szczecinie nie byłem ;) ciekawe co na to powie Olo - może on wymienial...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Olo
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    211
    BMW
    było e38 v8, e32 V8 obecnie e65 730d, e39 530i Indywidual
    Skąd
    Kraków
    sorry ja tez w Szczecinie nie bylem i oleju tez tam nie wymienialem :)

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Aż się wierzyć nie chce ale w takiej KIA wymieniają Ci olej co 6 miesięcy nie ważne czy przejechałeś 2 tys km czy więcej a nie wolno Ci zrobić na oleju więcej niż 10 tys km hehe to jest dopiero naciąganie :shock:
    Takie opowieści to można między bajki włożyć..
    Ale z faktem, że serwisy czerpią dużą część zysków z serwisowania sprzedanych aut jak najbardziej się zgadzam ;)

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No stary mamy takie auta dostawcze w firmie (kupowaliśmy nowe w salonie) właśnie wczoraj się kłóciłem ze starszym, że to nie możliwe! Ale przegrałem :/ aż się wierzyć nie chce, że to nie bajka (co bym wolał) :? :razz:
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    No stary mamy takie auta dostawcze w firmie (kupowaliśmy nowe w salonie) właśnie wczoraj się kłóciłem ze starszym, że to nie możliwe! Ale przegrałem :/ aż się wierzyć nie chce, że to nie bajka (co bym wolał) :? :razz:
    :x 8/ Aż mi się nie chce w to uwierzyć, z samochodami KIA mam do czynienia od kilku lat, na przykład wymiana oleju w Carnivalu jest co 15kkm.. Może salon taką dziwną politykę prowadzi? Bo to, co się dzieje w niektórych ASO (mając na myśli również inne marki) przechodzi ludzkie pojęcie..

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    a może być... a co gorsza to nic z tym nie idzie zrobić. Wątpię aby telefon do W-wy coś dał :/ chociaż gdyby to było zależne ode mnie to bym ich olał i tak przyjeżdżał raz w roku. Ale nie mam takiej mocy :) co najwyżej pogonie ich jak będą chcieli zalewać auta półsyntetykami bo dla mnie nie ważne ile auto ma lat syntetyk to syntetyk i do póki nie zrobi 500 tys km nie ma rozmowy o gorszym oleju czy im się moje zdanie podoba czy nie ja za to płacę. Tyle że kierownik serwisu jest trudny i bez walki w ręcz się nie obejdzie :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    a to panowie nie macie tam kilku czy kilkunastu serwisów ?

    W Krakowie mi w e32, za Dx III (5-5.5L) + uszczelka + filtr = liczą 250pln - i to bdb serwisie specjalizującym się w automatach
    Choć nie wiem dokładnie jak wyjdzie z e38.

    Oczywiście przereklamowany pan Wiesiu ze Szczecińskiej (z lekka troche oszołom) za to samo mi chciał skasować na wejściu 500pln.

    Więc koledzy, zapraszam do Krakowa, bo jak płacić 1500-1600 za wymianę, to taniej wyniesie przyjechac do Krakowa na wymianę, na zlocik, i jeszcze będzie z czego postawić piwo kolegom :>
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •