Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zbiorniczek pod ciśnieniowy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury

    Zbiorniczek pod ciśnieniowy

    Po ponad 2 miesiącach przekroju mojego klekota w garażu w czwartek ruszylem w dalszą podróż zauwazylem mniejsza moc od dołu dziwne wcześniej było normalnie .. Pojechalem do mojego Aso tzn nie autoryzowanego serwisu BMW tam gdzie robię wszytko diagnoza padniete turbo... Mi to wszytko nie pasowało 1.5 temu wrzucilem nowe regenerowane turbo po dluzej dyskusji z naczelnym mechanikiem zabralem auto już byli gotowy demontować turbo i wysyłać do regeneracji . dziś mnie ruszyło pojechalem do kolegi mechanika co prawda fanatyk audi wszytko wie o audi po długiej diagnozie doszlismy do pewnych wniosków pęknięty zbiorniczek podciśnienia i przytkany zawór EGR i trochę gruszka od turbo ciężko chodziła. Zamowilem zbiorniczek narazie obeszlismy go przewodami mechanik mówi że mogę tak jeździć nawet dłuższy czas.. Moje pytanie brzmi czy mogę tak jeździ z ominietym zbiorniczkiem i co on wogole daje za co odpowiada ? Powoli zacxzynam nie wierzyć w renomowane warsztaty które z góry zakładają diagnozę nie chca naprawić a wymienić

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Up ktoś coś może wie w mojej sprawie ?? Myślę nad zakupem nowego EGR wiadomo jak to czyszczenie pomoże lub nie pomoże

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [pozostale] Zbiorniczek wyrównawczy
    Przez Czeskii w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2015, 10:51
  2. [ pozostale] Zbiorniczek wyrównawczy
    Przez Adam740 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2007, 11:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •