Zapewne mowa o tym samym pseudo fachowcu który BMW widział tylko na zdjęciu. Proponuje ten temat dać jako jeden z głównych lub Czesc poświęcona temu oszuście przenieść do odp działu. Niech to bedzie ostrzeżenie dla innych.