Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Pomocy:)

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prezeslaw
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    637
    BMW
    E38 4.0 M60
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kamiloo_ Zobacz posta
    Ciekawe czy sprzedają na raty : D ale w serwisie pewnie o wiele więcej kosztuje ja pytalem o przednią to coś powyżej tysiąca krzyczeli [...]
    Niedawno byłem w Nordglassie naprawiać odprysk i przy okazji zapytałem o cenę nowej, przedniej szyby do przedlifta. Z blendą, grzaniem wycieraczek i montażem jakieś 500zł z kawałkiem.
    To co, że diesel? Pewnie świece zalane;)

  2. #12
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Prezeslaw Zobacz posta
    Niedawno byłem w Nordglassie naprawiać odprysk i przy okazji zapytałem o cenę nowej, przedniej szyby do przedlifta. Z blendą, grzaniem wycieraczek i montażem jakieś 500zł z kawałkiem.
    Nordglass to lipa, dlatego tak tanio.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    154
    BMW
    E38 730iA E93 320d Cabrio
    Skąd
    Żywiec
    czyli tylna szyba do rozwalenia a myślicie że bez problemu pójdzie mam podwójne szyby

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    196
    BMW
    e38 730dA(było) e65 730d (jest)
    Skąd
    Koszalin
    Rozwalisz tylna szybe a tam zablokowany przycisk od opuszczania szyb ;D

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar andre1981
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    101
    BMW
    Było 535I E34 730ia E32 . Jest 730i E38 .X3 3.0i
    Skąd
    ORZESZE,ŻORY
    ....ale co ty gadasz!! ja nie raz już wynieniałem szybe z tej firmy i dawały rade (z orginału) a dam ci przykład robiłem w czechach ,a tam w zime sypią żwirem (hasiem ) jak kto woli a nie solą i jadąc za jakimś autem niestety wszystko szło na szybe przednią , dawały rade kamyką !!! i nic się z szyba nie działo .Tak ze moje doświadczenie z firmą Nordglass jest pozytywne

  6. #16
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez greg328 Zobacz posta
    czyli tylna szyba do rozwalenia a myślicie że bez problemu pójdzie mam podwójne szyby
    Podwójnej lepiej nie rozbijaj, bo to droga i trudno dostępna sprawa. Najtaniej będzie wziąć gościa od awaryjnego otwierania aut.


    Cytat Zamieszczone przez andre1981 Zobacz posta
    Tak ze moje doświadczenie z firmą Nordglass jest pozytywne
    Ja u siebie mam tymczasowo założonego Nordglassa z mojego "bordowego kurnika". Moja stara pękła, tę miałem za darmo, a Pilkingtona na razie nie brałem, bo będę musiał malować budę, więc przy tej okazji to załatwię. Moje doświadczenie z Nordglass jest takie, że gniazdo mocowania lusterka, jest tak spartolone, że lusterko ma na nim luzy i drga jak w starym Żuku albo Nysce. W starej oryginalnej szybie tego problemu nie było. Dziękuję za taką taniość i wolę dołożyć te 150 PLN do Plkingtona, który jest notabene dostawcą OEM dla BMW.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    154
    BMW
    E38 730iA E93 320d Cabrio
    Skąd
    Żywiec
    dzięki w taki razie wezwę włamywacza do samochodu żeby otworzył. Szkoda tłuc szyb 200 zł i otwarte bedzie

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez greg328 Zobacz posta
    dzięki w taki razie wezwę włamywacza do samochodu żeby otworzył. Szkoda tłuc szyb 200 zł i otwarte bedzie
    napisz jaki finał i ile wyniosła zabawa...

  9. #19
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez FuTuRee Zobacz posta
    Pewnie zaraz komuś się narażę, ale czy naprawdę uważacie, że 100 zł za usługę o której mowa to dużo?? Dojazd do klienta równa się czas, dokumentacja równa się czas, plus paliwo i otworzenie samochodu. Szczerze mówiąc wolałbym zapłacić stówkę i nie być zmuszonym do wybijania szyb. Wyobraźcie sobie macie zadbany egzemplarz tłuczecie szkło i co dalej? Sprzątanie, jedna szyba nieoryginalna już nie mówię o poświęconym czasie ściąganiu tapicerki, wykręcaniu głośnika i oczywiście odklejaniu pianki wygłuszającej. Do tego prawidłowa regulacja szkła na prowadnicach aby pracowała prawidłowo bez obciążenia na silnik w przypadku elektrycznych szyb. Teraz spróbujcie przykleić ową piankę jak w oryginale aby dolegała w każdym rogu. Co do trójkąta, może i jest tani ale jest jeszcze więcej pracy, żeby go wymienić. Oprócz tego co napisałem dochodzi zdjęcie listwy chromowanej z drzwi listwy trzymającej uszczelkę zewnętrzną trzy śrubki od środka a i "trójkąt" trzeba włożyć razem z tymi piankowymi uszczelkami jak chcemy żeby zadanie zostało wykonane prawidłowo. Może i podchodzę do tego purystyczne, ale wolałbym iść do swojej pracy i zarobić w spokoju stówkę niż poświęcać adekwatnie taki sam kawałek czasu na tę robotę. Nie ukrywając przecież dochodzi cena szyby, klipsów- zawsze jakiś pęknie no i tubki kleju do pianki. Moim zdaniem koszta podobne. Pozdrawiam
    Panowie,ogarnięty człowiek z podstawowymi zdolnościami manualnymi wymieni obie szyby.Czy to boczne,czy trójkąty.Żadna filozofia,po co czarne scenariusze.Wymieniałem.Co do oryginalności,troszkę trzeba poświęcić czasu i kupić szybę z rocznika auta.
    Są sposoby na otwarcie auta,bez ingerencji w szyby... Trzeba poczytać "internety",wszystko się tam znajduje.

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Podwójnej lepiej nie rozbijaj, bo to droga i trudno dostępna sprawa. Najtaniej będzie wziąć gościa od awaryjnego otwierania aut.
    Eeee

    http://allegro.pl/bmw-e38-szyba-bocz...229868450.html

Podobne wątki

  1. [elektryka] Pomocy!
    Przez DyZmA w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 12:20
  2. pomocy
    Przez artur240786 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 21:32
  3. Pomocy !!!
    Przez Mikołaj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-06-2009, 23:20
  4. pomocy
    Przez artue22 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-10-2007, 19:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •