Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: 730d a 750

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Daj sobie z tym spokój.
    Na pierwszy rzut oka części do V12 nie są drogie(pisze o ASO).Jednak auto jest na tyle stare,ze trzeba włozyc minimum 15-20 tyś zeby to jakoś wyglądało.
    Jeśli do tego dochodzi problem z blacharką,wnętrzem to sobie daj spokój.
    Pisze to z doświadczenia.Sam posiadam 2x V12 BMW i Mercedes i wiem jakie to są koszta.
    Do niedawna ojciec mial tez e38 V12 w podobnym stanie co opisujesz.Po przekalkulowaniu wszystkiego,nie ma najmniejszego sensu brnąć w takie auto.
    Moje BMW równiez kupiłem z myślą o duzym wkladzie jednak ja nie mam korozji ani zniszczonego wnętrze.No i tymbardziej wysokiego przebiegu.

    Odpuść to 750 i się nie napalaj.Jeśli chcesz myśleć o jakiejś tam lokacie kapitału w przyszłości to pożegnaj sie z dieslem i kup jakies 750i bez korozji w dostatecznym stanie.
    Ok dzięki wezme twoja opinię pod uwagę właśnie chodziło mi o takie opinię osoby która miała z tym doświadczeniem lub reanimowala 750 .. Bo każdy pisze bierz w ciemno bo to 750 tam nic niema prawa się popsuc że niby diesel bardziej awaryjny

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Wiem jak jest byc napalonym na auto.Ogladasz z myśla "zrobi się...".
    Po tygodniu płacz i zgrzytanie zębów.
    Tak to odmowisz,chwile pozalujesz i potem będziesz szczesliwy,ze nie władowałeś sie w minę.
    Posłuchaj mnie,dobrze Ci radze bo to żadna okazja.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Tak jak pisze IMPEX....emocje na bok. Masz fajne auto ,ogarnięte a w kłopoty się chcesz wpakować? Nooooo chyba ,że kłopoty to Twoja specjalność ? :):):)
    Było by jak w przysłowiu.."Zamienił stryjek siekierkę na kijek"
    Jak chcesz auto kultowe do remontu to kup sobie E31 850 . Ja też taki plan mam ale jeszcze nie teraz bo nie mam czasu aby się zajmować remontem.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    8 też fajne auto ale mysalem o 7 lub ostatecznie 6 ... Przejechać to napewno się przed jadę ta 750 ... Teraz wtracam z allegro i nic mi nie wpadło w oko z 750 .. Z 750 jak coś brać FL czy przed FL ? Może cos kupie za gotówkę . nie chce narazie pozbywać się swojego klekota , klekot nie klekot ale nie narzekają na brak popularności

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Jak auto jest sprawne,czyste i zadbane to zawsze jest zacne czy to klekot czy nie.
    Jedno Ci powiem @Kamiloo....Jak ją sprzedasz a kupisz strucla to wtedy zatęsknisz :)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    jak masz robić weekendowego klasyka to zdecydowanie 750740 ale w ładnym stanie choćby wnętrze bo po co Ci zamieniać ładną sztukę na trupa tylko dla silnika??

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    2,605
    BMW
    ....
    Skąd
    ...
    Niektózy piszą bierz 750 i się nie zastanawiaj, zrobisz i będzie igiełka, tylko szkoda że Twój kolega tak nie myśli i chce się zamienić za klekota.
    Może on już próbował tej wersji "zrobisz i będzie dobrze"

    V12 jak nie przegrzany to pojeździ długo, ale części to większośc tylko w aso szukać bo zamienników brak.


    Masz ciężki temat i raczej powinna to być Twoja decyzja czy zamieniasz czy nie, bo jak teraz każdy chce ci pomóc namawiając do V12 to potem przy remoncie już takiej pomocy nie uzyskasz.

    Sam się zastanów.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Panowie z tym kolegą jest tak kupił 750 ale porwał się z motyką na slońce jak wielu teraz marudzenia a to duzo pali, łozyko do koła tyle kosztuje itp jakbym ja tak myślał to bym jezdził serią F bo na zakup była kasa ale jedank zaważyła awaryjność ...

    Mi własnie chodziło o opinie ludzi i wypowiedz ile mniej wiecej kosztują cześci i czy można je kupić np z dobrych zamiennikach i jakie są wady tego silnika na co zwrocić uwagę mam klekota ale wiele rzeczy porobionych i też do klekota cześci nie są najtańsze ale jak trzbea to ide i kupuje i to ori części lub zamienniki

    Był plan wyposażać mojego klekota i mieć bogatą wersje coś tam już kupiłem i leży w garażu ..

    tylko ze moj klekot chyba nie bedzie jąkaś topową wersja e38 , pomimo ze 3.0D cieszy sie popularnością

    i teraz aby nie było.. nie mogę się skarzyć na ten silnik nie próbuje komuś wypchnąć na siłę . W piątek zabieram na jazdę próbną tą 750 i bede podpinał kompa i wiele rzeczy się wyjaśni . Rozważam osatecznie zakup 740 lub 750 za gotówkę ale t na spokojnie wtedy chyba sprzedam diesla .

    Ale z drugiej strony nie chciałbym się zamienic i na tym być mega stratnym dostać grata i np wlozyć w niego 20 tyś i nie uzyskać stanu zblizonego do mojego

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Wszystko rozbija sie o to co trzeba zrobić, weź długopis i kartkę i pochodź wokoło auta i spisz każdą rzecz jaką zauważysz do zrobienie. Podepnij kompa spisz błędy i weź pod uwagę najdroższą opcje. Zawsze zaokrąglaj do pełnej kwoty i bierz pod uwagę tylko nowe część. Na koniec przemyśl czy zakup ma sens. Handluje autami i czasami wydaje się że okazja ale jak człowiek zacznie liczyć to mu przechodzi albo się okazuje że nawet jakbym auto dostał za darmo to sie nie opłaca :) Czasami sprzedający sie burzą ale tu czysta matematyka, licze mówię i kończy się dyskusja :)

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Całe życie ta pieprzona matematyka :):):)

Podobne wątki

  1. Szukam e38 730d lub 750 bogato wyposazonej jakiegoś individuala
    Przez pocisk7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2014, 18:19
  2. [silnik] 730d vs 745 vs 750
    Przez dawid_q7 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 04-08-2013, 11:01
  3. przesiadka z e32 750 na e38 750
    Przez TC w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 21:01
  4. jakie byly roznice w 750 po roku 99? + pare pytan o 750
    Przez marcin1069 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-05-2007, 14:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •