Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [navi] NAVI nie działa tak jak trzeba

  1. #11
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    niee. Jak uruchomisz auto (po wybraniu opcji wyświetlania jako lista nie pełen obraz) w manu komputer masz pół ekranu GPS jeżeli zaraz po odpaleniu podaje Twoją lokalizację poprawnie to znaczy że wszystko jest ok. Ja miałem tego typu problemy że mi wczytywanie danych zawieszało monitor (potrafił świecić na biało lub czarno) wrzuciłem kilka razy płytę czyszczącą (wypluwa ją samo po kilku sekundach) i śmiga ładnie. Jeżeli chodzi o długie wczytywanie to oprócz czyszczenia lasera proponuje nagranie ponownie płyty z mapami na dobrej płycie możliwie najniższą prędkością (8x,10x,12x zależy od możliwości płyty)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    Witam
    Też miałem problem nie czytania płyty ale to chyba była winna zła (za tania ) płyta
    Natomiast teraz mam inny problem Włączam navi i wybieram zeby mi pokazywało jaką drogą jadę a kursor stoi w miejscu i tylko sie obraca. Wygląda to tak ze widzę mapkę swojego miasta ale kursor przedstawiający mój samochód jest na innej ulicy i w ogóle sie nie rusza oprócz obrotu .Nie wiem co moze być żle czy to laser ale w końcu moge chodzić po navi i wybierać opcje miasta Moze mam coc pokombinowane w ustawieniach ??
    Pozdr

  3. #13
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    :D zmień tryb wyświetlania położenia :D nie jestem pewien gdzie to jest ale na pewno dostępne to będzie w manu które wyświetla się po wciśnięciu pokrętła gdy widzisz mapę na monitorze. Masz ustawione wyświetlanie w stylu "zawsze północ"

    sory za tragicznie niski poziom wypowiedzi ale powinieneś sobie poradzić ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja tez tak mam, ale pewnie u Was też mi wypluwa płyte i ją wciąga (opiera sie od zabudowe w bagażniku), no i tak pare razy aż załapie, w końcy przestała łapać, u siebie nie umiałem jej zgrać, bo wychodziły jakies błedy, po czym szwagier mi pomógł i chodziła przez jakiś czas bez problemu i ostatnio znów szlak trafiło hmm

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    18
    BMW
    730d e38 2001
    Skąd
    WML
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja tez tak mam, ale pewnie u Was też mi wypluwa płyte i ją wciąga (opiera sie od zabudowe w bagażniku), no i tak pare razy aż załapie, w końcy przestała łapać, u siebie nie umiałem jej zgrać, bo wychodziły jakies błedy, po czym szwagier mi pomógł i chodziła przez jakiś czas bez problemu i ostatnio znów szlak trafiło hmm

    Witam,

    mam identyczną sytuację,
    u mnie wogóle nie załapuje...
    czy udało Ci się dojść z tym do ładu ?

    pozdrawiam

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Cytat Zamieszczone przez kubakuba
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja tez tak mam, ale pewnie u Was też mi wypluwa płyte i ją wciąga (opiera sie od zabudowe w bagażniku), no i tak pare razy aż załapie, w końcy przestała łapać, u siebie nie umiałem jej zgrać, bo wychodziły jakies błedy, po czym szwagier mi pomógł i chodziła przez jakiś czas bez problemu i ostatnio znów szlak trafiło hmm

    Witam,

    mam identyczną sytuację,
    u mnie wogóle nie załapuje...
    czy udało Ci się dojść z tym do ładu ?

    pozdrawiam
    to i ja się podepnę pod temat,milion płyt,każda sprawdzana na innym czytniku - normalnie działały,u mnie wypluwa po kilku sekundach,płyty wogóle nie widzi...i pytanie...czy płyta z MKIII (CD monitor 4:3) będzie chodzić na MKII ??
    dzięki za pomoc
    pozdrawiam

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    46
    Mam już problem naprawiony. Czytnik z bagażnika dałem do czyszczenia i po całym zabiegu wszystko jest git :) Koszt czyszczenia - 30,- pln

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •