Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pozdrawiam z Łodzi

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    42
    BMW
    e38 740iA M60
    Skąd
    LDZ

    Post Pozdrawiam z Łodzi

    Witam wszystkich!
    Szukam dla siebie juz od kilku miesiecy ładnej e38, tak więc obecność na forum jest obowiązkowa :)
    pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zielona krówka
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    304
    BMW
    745 E65
    Skąd
    Poznan
    witamy i powodzenia w poszukiwaniu lalki....

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    2,120
    BMW
    E65 3.0D
    Skąd
    Barlinek
    Witam. Owocnych poszukiwan.
    Pzdr.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    20
    BMW
    E39
    Skąd
    Dolnyslask
    Witam i zycze znalezienia wymarzonej e38 ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    42
    BMW
    e38 740iA M60
    Skąd
    LDZ
    No i kupiona !
    Kupiłem auto z tego linku z forum 5er:
    http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=55&...=unread#unread

    Póki co ogarnąłem usterki które dotychczas wyszły, czyli:

    - pęknięta przednia szyba ( już wymieniona) plus podszybie (było już spękane więc szpeciło)
    - bijące przednie tarcze (wymienione, choć po zdjęciu zarówno tarcze jak i klocki wyglądały jak nowe i były ATE...)
    - wymieniony olej, uszczelka miski i dokręcone na loctite śruby pompy (jedna była w misce, reszta luźna)
    - wyczyszczona przepustnica i nasmarowana linka gazu (zacinała się w pozycji "pełen ogień" :) )
    - rejestracja, recykling, OC itp
    Do zrobienia zostało:
    - naprawa martwych pikseli - i tu pytanie - znacie może kogoś w Łodzi kto to ogarnia ?
    - amorki tylnej klapy (juz kupione, ale "ucho" okazało się za duże więc zwrot i czekam na kolejne)
    - silniczek krokowy (czasem gaśnie i po przeczyszczeniu jest lepiej , ale i tak gaśnie więc kupiłem używkę i jak będzie chwila i dobra aura to podmienię)
    - konserwacja tapicerki (zamówienie w ledercentrum w trakcie realizacji)
    - stuki w zawieszeniu (zarówno mechanik z łomem jak i szarpaki nie wykazują luzów , a tymczasem coś stuka....
    - wyciek ze wspomy (czekam na lepszą pogodę żeby silnik umyć i zobaczyć co dokładnie cieknie)
    - do pomalowania jeden próg (pewnie oba zrobię żeby wyglądały tak samo), bo kiedyś ktoś na nim wisiał chyba i wygląda słabo (korozji nie ma za wiele ale widać)
    - do pomalowania tylna klapa do załamania bo jest wgięcie
    - nerki do wymiany/naprawy bo trytytytka w tym miejscu jednak nie pasuje :)

    Ogólnie powiem szczerze że z auta póki co jestem mega zadowolony, bo zarówno sprzedawca jak i stan były po prostu uczciwe. Auto nie jest ideałem, ale nic nie było zbędnie picowane, bez ściemy i po prostu uczciwie czyli tak jak powinno być. Szkoda tylko że nim kupiłem przez kilka miechów chyba pół Polski zjeździłem, ale za to przynajmniej jestem mądrzejszy o nowe doświadczenia :)

    Jako ciekawostka dodam, że przebieg jest najprawdopodobniej naprawdę autentyczny bo sprawdzałem stemple w książce serwisowej z historią przeglądów w ASO i wszystko się zgadza w 100%, więc o ile przez ostatnie 4 lata właściciel nie przeszedł na taksi (wtedy był ostatni przegląd) , to chyba trafiłem pod tym względem rodzynka :)
    Ostatnio edytowane przez berlov ; 15-02-2016 o 23:30

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    3
    BMW
    E38 3.0/3.5 V8
    Skąd
    Lodz
    Bardzo ładny egzemplarz :) Cieszy mnie ze na łódzkich drogach mozna zobaczyc takie cuda ;]

Podobne wątki

  1. Spocik w Łodzi
    Przez Antykk w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-06-2009, 21:56
  2. Spotkana w Łodzi
    Przez Beni0 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-05-2009, 17:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •