Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] Ogrzewanie, klima...

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    31

    [ elektryka] Ogrzewanie, klima...

    Witam

    Przestał mi działć w E-38 750 (wersja bez TV i navi) trzeci od góry panel przycisków, ten gdzie się włącza klimę, ogrzewanie itp.
    Przestało działać po walce z pixelami ale ten 3 moduł nie był wcale wyciągany, przynajmniej tak twierdzi elektryk który tam grzebał.
    Włączone jest na stałe ogrzewanie i w żaden sposób nie można go wyłączyć, jak się dusi na przyciski nie zapalają nie te zielone prostokąciki, czy wygląda tak jakby nie dostawał zasilania, nie wyświetla się też temperatura na jaką jest nastawione ogrzewanie.
    Ładowane było u nich ako i może to dało jakieś zwarcie.
    Sprawdzone są bezpieczniki pod maską i podociskane wszystkie kostki.

    Może to jakaś duperela, miał ktoś z Was podobny problem ?
    W sobotę zabiorę się za grzebanie zobaczę czy dochodzi tam jakieś napęcie ale prawde mówić nic inego nie przychodzi mi do głowy. :?

    Pozdrawiam

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Z tego co sie orientuje - ta czesc - regulacji temperatury i nawiewu jest programowana.

    Mozliwe ze EEprom (pamiec) stracil ustawienia. Moze to miec cos wspolnego ze spadkami napiecia .....

    Mi przy za niskim napieciu akku - padl ostatnio imobilajzer (EWS) - a od paru dni nie dziala kompletnie nawiew - i tez nie wiem czy winny nie jest panel sterowania.

    Na temat programowania tego panelu - na pewno bedzie wiedzial troszke wiecej Greg38 - spytaj go.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    31
    Dzieki Sebek za odpowiedź !!!
    Już zrobiłem okazała się totalna pierdoła na szczęscie :> , nie wskoczyła do końca kostka pod maską przy podszybiu od strony kierowcu i znów wszystko działa

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •