Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: 730d do sprawdzenia

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9
    BMW
    Brak
    Skąd
    Wyszogród

    Post 730d do sprawdzenia

    Witam wszystkich użytkowników,sprzedalem swoje dotychczasowe auto, i planuje zakupic do codziennej jazdy, jak i rowniez z pasji do marki, Bmw, dla mnie najpiekniejsze e38, aczkolwiek moja druga polowka upiera sie przy e60. Jutro planuje umówić sie na sobotę na oględziny tego egzemplarza:

    http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-730...5-IDdz6Uj.html

    Wyglada według mnie na nie zjezdzoną mocno, skory mocno nie wysiedziane, ale ciekawi mnie wasze zdanie na jej temat. Moze jakies sugestie o co wypytac?I jak sprawdzic historie pojazdu, aby poznac jej prawdziwy, realny nalot? Zabieram ze soba zone,wiec moze ktos z Was poda mi jakies argumenty jakimi mam ja przekonac do pieknej linii 7era?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    Post

    Fotel kierowcy wyglada mi na przekladke z Anglika. Poza tym na zdjeciach nic nie widac.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    290
    BMW
    e38 m62b35
    Skąd
    olsztyn
    ogólnie wygląda na ładną. Jeżeli nie przeszkadza Ci, że jest trochę biedna w wyposażeniu jedź obejrzyj. Żonie może być ciężko z parkowaniem taką kolubryną bez PDC

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    9
    BMW
    Brak
    Skąd
    Wyszogród
    Duzo pracy bylo by z dolozeniem ori Pdc?

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Zacznij może od sprawdzenia przebiegu w BMW check. Koszt kilkadziesiąt złotych, chyba, że chcesz kupić auto z przebiegiem 500, 600kkm+ przebiegu.
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Yacek
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    202
    BMW
    E38 730D 10/1999
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Zacznij może od sprawdzenia przebiegu w BMW check. Koszt kilkadziesiąt złotych, chyba, że chcesz kupić auto z przebiegiem 500, 600kkm+ przebiegu.
    od przebiegu wazniejsza jest historia i stan, jesli ktoś dbał i robił wszystko na czas to silnik i mechanika po 600 tys. bedzie w o wiele lepszym stanie niż po 200 tys. jeżdzenia w trybie maks. oszczędności. Nie sugeruj sie przebiegiem ale kondycja autka.
    E38 730D 10/1999 ORIENTBLAU Niestety nie jestem milionerem gazownikiem, jeżdżę dieslem...

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    To chyba logiczne,ze sie nie kupi auta nawet jak bedzie realny przebieg 200tyś,ale ogolny stan jak gówno.
    Jak fundusze pozwalają to jak najbardziej szukać auta z REALNYM niskim przebiegiem.
    Fajnie wyglądają skóry na tapicerkach,fotelach itp w stanie dziewiczym.Zresztą tak jak inne elementy auta.

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Yacek Zobacz posta
    od przebiegu wazniejsza jest historia i stan, jesli ktoś dbał i robił wszystko na czas to silnik i mechanika po 600 tys.
    Tyle lat żyję, tyle aut miałem, jeszcze w innych grzebałem I nie widziałem takiego auta, które by miało 600 kkm I było w zadowalającym stanie.
    pozdrawiam Bartek

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Tyle lat żyję, tyle aut miałem, jeszcze w innych grzebałem I nie widziałem takiego auta, które by miało 600 kkm I było w zadowalającym stanie.
    Stoi umnie pod blokiem 728 e38 i pękła bańka auto fakt ze z niemca fotele może fakt nie są piekne widziałem gorsze ale silnik zyleta dużo nakładu na nią poszło rdzy też nie widać ale jak ją sie umyje to lakier bardzo dobrze się prezentuje kiera mogła być robiona bo wygłada dobrze ale naprawdę sam bym nie powiedział ze auto tyle ma to mnie utwierdziło iz 2.8 to dobre i latwe silniki

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Tyle lat żyję, tyle aut miałem, jeszcze w innych grzebałem I nie widziałem takiego auta, które by miało 600 kkm I było w zadowalającym stanie.
    Baretek, moim W124 byłem w Sleśinie i nie będę się wypowiadał na ten temat tylko zapytaj tych którzy tam byli. Wtedy było ok 550t km

Podobne wątki

  1. e46 do sprawdzenia
    Przez Anatol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-10-2014, 20:17
  2. e38 do sprawdzenia :)
    Przez Emonix w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 19:14
  3. Do sprawdzenia
    Przez LevisE38 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 21-09-2011, 18:04
  4. Do sprawdzenia
    Przez LevisE38 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 07:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •