Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3

W±tek: Styling 63 zmiana et

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2017
    Posty
    55
    BMW
    E65 735i
    Sk±d
    Rogo¼no

    Post Styling 63 zmiana et

    Witajcie mam w ³apach te felgi 9cali przód et48 i 10 cali ty³ et45 19 cali
    Jakie dystanse kupiæ aby wygl±da³o to fabrycznie?
    Opony to 245x50 i 275x45. Z tego co czyta³em s± o "pi±tkê" za wysokie, bêdzie to sprawiaæ jakie¶ du¿e problemy?

  2. #2
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Osama
    Do³±czy³
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Sk±d
    Kraków
    Najprostszym sposobem by³o by przy³o¿enie ich do piasty i zmierzenie od rantu felgi do rantu b³otnika ile jest mm i wtedy masz od razu wynik grubo¶ci dystansu. Z racji ¿e w tych s63 jest dosyæ spore et to i dystans bêdziesz musia³ daæ spory bo standardowe et w 7er jest miêdzy et13 a et25 inne warto¶ci bêd± bardziej wci±gniête w nadkole albo za bardzo wypchane. Co do opon to wszystko zale¿y od tego ile obni¿enia masz je¶li chodzi o obcierki bo je¶li za bardzo wypchniesz dystansem ko³o to bêdzie wiêksze prawdopodobieñstwo obcierania, je¶li chodzi Ci o kwestie wizualn± to profil 45 jest ju¿ do¶æ wysokim profilem i jednak o t± 'pi±tkê' mniej mo¿na by siê pokusiæ ale wszystko te¿ zale¿y od tego jak Tobie siê to widzi. Sam teraz mam dylemat bo dzwoni³ do mnie mechanik po wymianie zawiasu ¿e ty³ mam na zero i s± obcierki na dziurach, albo bêdê rolowa³ nadkola, albo jakie¶ gumy usztywniaj±ce w sprê¿yny albo zmiana opon na 255/35 bo aktualnie mam 275/35 na 10 calach.
    Edit.
    Akurat przegl±da³em olx i stoi tam E38 na s63. Je¶li chcesz zobaczyæ zdjêcia to poszukaj jest za 7999zl nie bêdê wrzuca³ linka ¿eby reklamy nie robiæ, a to cytat z og³oszenia "Auto obni¿one co w po³±czeniu z 19 calowymi orginalnymi stylingami 63 9 i 10j i dystansami 40mm daje ¶wietny wygl±d." tak¿e na prawdê spory dystans trzeba tu wsadziæ. I tak szczerze to du¿o lepiej to ko³o le¿y w budzie E39 ni¿ w E38 ale to tylko moje zdanie.
    Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez Osama ; 23-06-2019 o 09:34

  3. #3
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2017
    Posty
    55
    BMW
    E65 735i
    Sk±d
    Rogo¼no
    Auto nie jest obni¿one, efekt ¿e zdjêcia jest ³adny ale nie potrzebujê a¿ takiego wyrównania. Ko³o mo¿e byæ schowane trochê tak¿e my¶lê ¿e 25mm bêdzie wystarczaj±ce
    Ale mo¿e kto¶ bardziej obeznany ni¿ ja wyg³osi jeszcze swoj± opiniê. Zastanawiam siê czy dystanse na obie osie równe czy daæ jakie¶ ró¿ne

Podobne w±tki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-09-2013, 23:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •