Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zestaw hid- jak podlaczyc?

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    zestaw hid- jak podlaczyc?

    Witam,mam pytanko,poniewaz trafil mi sie egzemplarz bez xenonow postanowilem takie sobie zakupic na allegro za 200 zl,zestaw h1 do e38 95 rok. Teraz pytanie- jak to podlaczyc bo zapomnieli przetlumaczyc instrukcje a ze czlowiek nie jest uczony to po angielsku i niemiecku ani BE ani ME. Wedlug mnie to powinno byc tak (jesli sie myle to mnie poprawcie) : z przetwornicy wychodza 2 wtyczki ktore lacze z wtyczkami z zarnika nastepnie z zarnika wychodzi kostka ktora wpinam w przetwornice i oprocz tego z zarnika wychodza jeszcze dwa kabelki + i - ktore jak mysle podlaczam to instalacji w aucie. Czy ja to dobrze rozumie? Innej metody nie ma raczej w tym zastawie choc myslalem ze zarnik podpina sie do przetwornicy a z przetwornicy kabelkami do instalacji auta,widocznie tak nie jest.Prosze o dokladne przeczytanie tego i potwierdzenie czy to tak ma byc.Pozdrawiam

  2. #2
    Wygląda na to, że dobrze zrozumiałeś a przy okazji napisałeś to samo na dwa sposoby.... ;D

    Po prostu napięcie dla żarówki, po zamontowaniu żarnika podłączasz pod kabelki powrotne do zasilania przetwornicy, a przetwornica zasila żarnik. jak wywiercisz otwór w tylnej klapce od żarówki mijania i zainstalujesz gumkę z kabelkami, wszystko stanie się jasne. Może ktoś będzie chciał podzielić się fotografią, jak ma to zamontowane....

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    jesli sobie jeszcze nie poradziles z xenonami to jutro moge Ci fotke wstawic, sam ostatnio montowalem i wsio hula i wyglada elegancko. czeka cie wyciagniecie lamp jesli chcesz ladnie schowac przetwornice tak jak w orginale ;]

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ja odradzam wycinanie w lampach dziur na gumki :) Ja nadpiłowałem delikatnie klapkę od wyciągania żarówek - tam wcisnąłem kable i już jeśli kiedyś będę chciał to zdemontować to nie pozostaną mi dziury :)

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    dzieki koledzy a myslalem ze jakis felerny zestaw mi sie trafil. Dzis bede montowal mysle ze dam rade.Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •