Siemanko !
Nie sprzedawaj tej e38 bo bedziesz sobie kiedyś w mordę pluł. Poczekaj parę lat ...cena pójdzie w górę.
Siemanko !
Nie sprzedawaj tej e38 bo bedziesz sobie kiedyś w mordę pluł. Poczekaj parę lat ...cena pójdzie w górę.