Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: problemy z czujnikami

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10

    problemy z czujnikami

    cześć
    ostatnio robiłem przegląd(tak zwany mot w uk)zostawiłem auto na dwie godziny a po odbiorze okazało się że świecą mi się 3 kontrolki abs, trakcja i (!) -chyba chodzi o płyn hamulcowy, sprawdziłem płyn i jest ok, pomóżcie proszę co ci tak zwani "fachowcy" mogli mi popsuć, lub przestawić

  2. #2
    To niezły przegląd Ci zrobili ;D Nie ma co. Ale teraz to chyba podpięcie pod kompa może pomóc. Pewnie któryś czujnik poleciał, albo jakiś kabel urwali. Bez kompa to się nie dojdzie :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    A kto robil tobie ten przegląd? :razz: moja rada; wracaj z powrotem i niech to usuwają i to szybko, skoro cos popsuli a nie żebys ty miał teraz problem.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    siemka

    zrobilem to samo ze swoja.mialem ja podniesiona na rampie (a tak robia na mot) i kola sie krecily,komp myslal ze pewnie w poslizgu bokami latam i po chwili wywalil te samiuskie bledy.zablowowany abs i kontrola trakcji plus plyn.trzeba wykasowac bledy.
    mam nadzieje ze pomoglem.

    pozdrawiam.
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10
    wielkie dzięki, wezmę go na komputer a u tych kolesi byłem to są tępe angole zarzekali się że oni nic nie zrobili,jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Albo sterownik absu sie skonczyl.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    siemka

    zrobilem to samo ze swoja.mialem ja podniesiona na rampie (a tak robia na mot) i kola sie krecily,komp myslal ze pewnie w poslizgu bokami latam i po chwili wywalil te samiuskie bledy.zablowowany abs i kontrola trakcji plus plyn.trzeba wykasowac bledy.
    mam nadzieje ze pomoglem.

    pozdrawiam.
    Takie coś musieli by zrobić przy odpalonym aucie bo nie wydaje mi się aby wystarczył włączony zapłon. A kto podnosi auto na chodzie? :|

    To chyba że chcieli sprawdzić pracę wydechu ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    165
    BMW
    E38 740i z 1999 r. i E39 528i z 1997 r. małżonki
    Skąd
    Białystok
    A poziom oleju w ASB to jak inaczej sprawdzisz?

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10
    w angli biorą na podnośnik bo sprawdzają układ wydechowy i spaliny, więc mogli mi wtedy coś uszkodzić

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    uwierzcie mi wiele zeczy tu sie dzieje-nie koniecznie normalnych :hah: :hah: :hah:

    jak by co daj znac to pomoge.pozdrawiam
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •