Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: problemy z czujnikami

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Jak już mowa o resecie kompa to co to właściwie daje? Dzisiaj przestal mi dzialac wyswietlacz, tzn. wyswietla sie tylko menu, "wygaszone" są opcje Onboard computer, telefon, aux went., reszta jest "zapalona" ale nie da sie niczego wybierać. Menu muzycznego też nie pokazuje 8/

    Komputer raczej nie padł bo pod zegarami wyswietlaja mi sie wszystkie parametry prawidłowo - co to może być???

    Sprubuje na noc odlaczyc aku moze to pomoze? :D

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    siemka
    przeszla czy nie mot.co to za typy angole?
    pozdro
    nareszcie mam ten mot, ale jaka afera była, w poniedziałek odebrałem auto od mechanika bo na pierwszym mocie wykryli że mam coś z kołami,dałem do mechanika no i niby mi zrobił.....niby, bo jak dziś wróciłem po ten mot to koleś przy mnie wziął na podnośnik i okazało się że mechanik wymienił nie to co trzeba bo koła dalej latają, dodam że mechanik skasował mnie Ł200,no ale ten ziomal podbił mi ten mot, bo dziś był ostatni termin i jutro już musiałbym dopłacić, normalnie masakra,no i muszę jechać do tego mechanika żeby się tym zajął
    a no i widziałem jak ten ziomal od motu poderwał moje bmw na zapalonym silniku, aha i wykasował mi błędy ale to nie pomogło czyli mam padnięty czujnik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •