Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [mechanika] stacyjka

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN

    [mechanika] stacyjka

    Jak wyciągnąć wkładkę stacyjki mam problem kluczyk przekręca się do pozycji9 zapłon i nie daje na start coś blokuje.wyprułem już kolumnę i nie wiem czy mam się mocować ze ściągnięciem całej stacyjki czy to coś da. proszę o pomoc.
    klims

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam i ponownie zapraszam do działu PRZEDSTAW SIĘ -------------------------->

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    DZIĘKI ANATOL za przypomnienie może ty nie masz nic do roboty i siedzisz i piszesz głupoty. ja tu jestem dla konkretów a nie dla zabawy. przejrzałem parę tematów i zauważyłem że nie masz wiele do zaproponowania. mi chodzi o stacyjkę. Jak znajdę trochę czasu to może zaprezentuje swoją 7 i nie pytaj czy jest na D
    klims

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez klimas70
    DZIĘKI ANATOL za przypomnienie może ty nie masz nic do roboty i siedzisz i piszesz głupoty. ja tu jestem dla konkretów a nie dla zabawy. przejrzałem parę tematów i zauważyłem że nie masz wiele do zaproponowania. mi chodzi o stacyjkę. Jak znajdę trochę czasu to może zaprezentuje swoją 7 i nie pytaj czy jest na D

    Cięsze się ,że choć tyle udało ci się zauważyć ... bo 5 pkt regulaminu to nawet nie udało ci się przczytać ... lecz pozostawię to do OCENY OGÓLNEJ ...

    To i ja "może" będę oceniał "tfoje" głupoty.... :hah:
    Pamętaj nikt cię tu nie trzyma na siłę, jak szybko przyszedłeś możesz ..... ;D ;D ;D

    A co ja robię tu niech pozostanie tylko do wiadomości tych co są dla zabawy ;D ... Ja nie mam napisu na plecach promocja ,żeby ci coś proponować ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

    A to tak na szybko w sprawie "tfojej" stacyjki ;D ;D ;D ;D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    klimas70 można obejść stacyjkę z lewej strony i dorobić przycisk do rozruchu,ja tak zrobiłem jak żona zgubiła kluczyki.Złamałem blokadę i mogła jeżdzić na patęcie.Ale podejrzewam że na spokojnie można wszystko rozkręcić i będzie działać.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    Dziękuje Mirek za chęć pomocy ale ten patent już zastosowałem aby dojechać do domu. z jeżdżeniem nie ma problemu bo jestem w posiadaniu drugiego zacnego aut i daje rade chciałbym to naprawić. Dzisiaj będę piłował śrubę zabezpieczającą i zobaczę co dalej. jak mi się uda to napiszę o tym.
    Anatol sprawdź czy nie jesteś na D
    klims

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez klimas70
    .......
    ........
    Anatol sprawdź czy nie jesteś na D
    Widze kolego, że ledwo tu wszedłeś a już próbujesz mieszać.
    Przeczytaj sobie jeszcze raz >>REGULAMIN<< i odnieś się stosownie do pkt.5 tego regulaminu - jest to wymagane

    Jeśli zechcesz dalej tak tu kąsać, to niestety długo tu miejsca nie zagrzejesz....

    A co do stacyjki, to nie będę się powtarzał - Mirek już tu wyjaśnił o co chodzi
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar klimas70
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    62
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    SZCZECIN
    No widzę że regulamin jest najważniejszy ciekawe czy tak skrupulatnie trzymacie się regulaminu na drodze i jeździcie 50/h. ale nie oto chodzi żeby się kąsać po kostkach. No i panowie nie straszcie tym że stąd wylecę. ja po prostu nie mam czasu żeby sie zaprezentować porobić zdjęcia zmniejszyć je do wymaganych rozmiarów itp. a jesli tak bardzo macie chęć mnie wyrzucić to proszę bardzo postarajcie się. dodam tylko że mój ojciec jeździł bmw, brat m5 no i ja mam już czwartą do tego cała rodzina o pra dziadka to mechanicy i gdyby mój ojciec żył to pewnie bym o stacyjkę nie pytał ale możecie stracić osobę która zna się troszkę i jeśli znajdzie odrobinę czasu to może komuś pomódz.pa
    A ztym na d to jest taki post w którym kolega pisze że nie może odpalić auta bo stacyjka się kręci w kółko a anatol pyta czy wybierak skrzyni biegów nie jest na d
    klims

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Hehe - widze że nawet moją wypowiedź sobie nadinterpretowałeś :/

    Ja Cie tu nie wyrzucam, stwierdzam tylko pewien fakt. A jakoś innym regulamin wymyślony przez adminów nie przeszkadza, jak wejdziesz do działu "Przedstaw się..." to zobaczysz ile jest nowych tematów.
    A jak masz czas tu pisać to i możesz tam też słowo dać - bo jakoś rodzinę tu powyżej pokazałeś, a sam "dzień dobry" w odpowiednim dziale nawet nie wypociłeś.

    A skoro pokazując swoje plecy....to znajdzie się paru kolegów co też mają rodzine w BORze (a ci też jeżdżą w bmw7), CBA, CBŚ, pruszków/wołomin. ect. - jest też kilku świetnych mechaników /mam Ci ich wymienić z imienia? /


    No chyba że rzeczywiście masz problem z napisaniem czegoś od siebie (może jesteś nieśmiały...) to zawsze możesz na PW poprosić kogoś o napisanie "szblonu" posta
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    30 razy bys sie przedstawił zamiast bardache robic i sie kłócic. takie są reguły i tyle

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •